طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللجنایت حدیده دشمنی آشکار آمریکا علیه یمن را نمایان می سازد | سخنگوی انصارالله

جنایت حدیده دشمنی آشکار آمریکا علیه یمن را نمایان می سازد | سخنگوی انصارالله

آمریکا بخش اصلی جنگ علیه یمن است/طرحی برای آتش بس مطرح نشده است | انصارالله

محمد عبدالسلام هدف قرار دادن غیرنظامیان در منطقه حدیده با سلاح های آمریکایی را دشمنی آشکار واشینگتن علیه یمن دانست.

یمن, حمله ائتلاف سعودی, غیرنظامیان یمنی, سخنگوی انصارالله جنایت حدیده دشمنی آشکار آمریکا علیه یمن نمایان سازد

یمن, حمله ائتلاف سعودی, غیرنظامیان یمنی, بین الملل, محمد عبدالسلام, منطقه حدیده, سخنگوی انصارالله
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی المسیره، محمد عبدالسلام، سخنگوی انصارالله یمن، گفت: جنایت دشمنان در بازار هندی ها در منطقه حدیده در چهارچوب سلسله جنایت هایی صورت گرفت که مردم یمن و غیرنظامیان را بدون هیچ گونه بهانه اخلاقی، دینی یا انسانی هدف قرار داده است.


وی افزود: هدف قرار دادن غیرنظامیان با سلاح های آمریکایی از سوی ائتلاف سعودی، دشمنی آشکار واشینگتن علیه مردم یمن را نمایان می سازد.


سخنگوی رسمی انصارالله گفت: این جنایت نقش آمریکا در هدف قرار دادن انقلاب مردم یمن را آشکارا نشان می دهد. ائتلاف سعودی، مردمی را هدف قرار داد که در روز 21 سپتامبر برای رهایی از سلطه آمریکایی-سعودی و به مناسبت عید غدیر جشن گرفته بودند.


جنگنده های ائتلاف سعودی عصر روز گذشته (چهارشنبه) منطقه بازار هندی ها درشهر حدیده را هدف قرار دادند که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 75 غیرنظامی شد.


محمد علی حوثی، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن، نیز صبح امروز (پنج شنبه) با حضور در بیمارستان انقلاب شهر حدیده از زخمی شدگان این حاددثه جنایت بار عیادت کرد.


ائتلاف متجاوز سعودی ساعاتی بعد از جنایت وحشیانه در شهر حدیده، صبح امروز بار دیگر با جنگنده های خود به یمن حمله کرد و با هدف قرار دادن منطقه "رازح" در صعده، 9 نفر را به شهادت رساند. در جریان این حمله 6 نفر نیز زخمی شدند.
عربستان از بمبهای خوشه ای آمریکا علیه یمن استفاده می کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات