طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انجام سرشماری اینترنتی رایگان در روستاها و شهرهای هرمزگان

انجام سرشماری اینترنتی رایگان در روستاها و شهرهای هرمزگان

ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در روستاهای طارم

سرشماری اینترنتی و خوداظهاری خانوارهای هرمزگان در دفاتر ICT روستایی، تمامی مدارس شهری و روستایی، خانه های بهداشت و دهیاری ها به صورت رایگان انجام می شود.

رایگان, اینترنتی, سرشماری, سرشماری اینترنتی رایگان روستاها شهرهای هرمزگان

رایگان, اینترنتی, سرشماری
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ،معاون فنی و آموزش ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان گفت: 137 دفتر ICT روستایی(دفاتر مخابرات روستایی سابق)، تمام مدارس و دهیاری های و خانه بهداشت ها از شنبه سوم مهرماه به صورت رایگان اطلاعات خانوار ها را در سایت اینترنی «سرشماری 95 دات آی آر» ثبت می کنند.
اکبر سلجوقی افزود: سرپرست خانوار ها یا افراد مطلع هر خانوار می توانند با همراه داشتن کد ملی و کد پستی و اطلاعات آدرس محل سکونت خانوار، اطلاعات خانوار را در پایگاه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 ثبت کنند.
وی گفت: هر خانوار بعد از ثبت اطلاعات یک کد ثبت اطلاعات دریافت می کنند که باید در مرحله سرشماری میدانی و حضوری به ماموران آمارگیر ارائه کنند.
مرحله اینترنتی و خوداظهاری سرشماری نفوس و مسکن سال 95 تا 24 مهرماه ادامه دارد و از 25 مهرماه مرحله میدانی سرشماری با حضور ماموران آمارگیر در شهرها و روستاهای استان انجام می شود.
سلجوقی گفت: همه شهروندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی «سرشماری 95 دات آی آر» اطلاعات خانوار خود را ثبت کنند که این امر برای کارکنان دولت الزامی است.
وی افزود: تمام اطلاعات خانوارها محرمانه بوده و در اختیار هیچ نهاد و دستگاهی قرار نمی گیرد.

ویزیت رایگان در روستاهای سندرک
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات