طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سرمایه گذار مشتاق اما نگران آلمانی در کرمان

سرمایه گذار مشتاق اما نگران آلمانی در کرمان

نیروگاه خورشیدی دزفول با مشارکت سرمایه گذار آلمانی ساخته می شود

مدیرعامل یک کمپانی سرمایه گذاری آلمان گفت: با اشتیاق فراوان برای سرمایه گذاری به کرمان آمده ایم.

آلمانی, نیروگاه, کرمان, سرمایه گذار مشتاق اما نگران آلمانی کرمان

آلمانی, نیروگاه, کرمان, سرمایه گذاری

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، فیلیپ کوفلر که شرکتش در زمینه انرژی و احداث نیروگاه فعالیت دارد، در دیدار رییس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی کرمان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در ایران افزود: کسب اطلاعات دقیق از شرایط موجود برای ما بسیار مهم است تا بتوانیم از پیش آمدن هرگونه ریسک پیشگیری کنیم.

سرمایه گذار آلمانی، با تاکید بر اینکه برای فروش محصول به کرمان نیامدیم ، بلکه به دنبال کار مشترک برای تولید تجهیزات نیروگاهی در کرمان هستیم گفت: تنها خواسته ما از دولت ایران ضمانت برگشت سرمایه و انتقال راحت پول است .

مهدی طبیب زاده رییس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی کرمان هم در این دیدار با بیان اینکه کرمان در زمینه توسعه انرژی در کشور پیشتاز است، گفت: اکنون چهار نیروگاه هر یک با ظرفیت 500 مگاوات در کرمان در دست ساخت است که یک نیروگاه وارد مدار شده و 320 مگاوات از هر یک از سه نیروگاه دیگر به زودی وارد مدار می شود.
طبیب زاده، با بیان اینکه کمپانی های بسیاری مجوز احداث ژنراتور را در ایران اخذ کرده اند، گفت: در این زمینه سیاست های تشویقی مصوب شده تا در کشور نیروگاه های پراکنده احداث شود.
وی افزود: برای رسیدن به این مهم، مذاکرات متعددی با کمپانی های مختلف کره ای، چینی، و اروپایی در حال انجام است.

اعلام آدمادگی دانشگاه آزاد کرمانشاه بَرای سرمایه گذاری دَر بخش گردشگری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات