طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیسرمربی آرسنال پاسخ مورینیو را داد

سرمربی آرسنال پاسخ مورینیو را داد

مورینیو دوست داشت سرمربی لیورپول شود

سرمربی فرانسوی توپچی های لندن نسبت به اظهارنظر جنجالی که به نقل از سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در کتاب یک خبرنگار آمده است، واکنش نشان داد.


مورینیو

خبرگزاری تسنیم: رابطه ژوزه مورینیو و آرسن ونگر از زمانی که این مربی پرتغالی پا به لیگ برتر گذاشته است، همواره فراز و نشیب زیادی داشته و کنایه هایی بوده که بین این دو رد و بدل شده است. ژوزه که الآن هدایت شیاطین سرخ را بر عهده دارد، حسرت 12 ساله ونگر برای قهرمانی در لیگ برتر و نداشتن روحیه قهرمانی تیمِ تحت هدایت ونگر را بارها جهت کنایه زدن به وی استفاده کرده است. در طرف مقابل نیز ونگر سکوت پیشه نکرده و در یکی از اظهاراتش در سال 2014 مورینیو را به ترس از ناکامی متهم کرد و او را بابت فروش عجیب خوان ماتا به منچستریونایتد مورد انتقاد قرار داد.


روبرت بیسلی، روزنامه نگاری که به ژوزه مورینیو در زمان سرمربیگری اش در چلسی بسیار نزدیک بوده است، نقل قول جالبی از آقای خاص در کتاب جدیدش که به زودی در معرض فروش عموم قرار خواهد گرفت، مطرح کرده است. او در بخشی از کتابش نوشته است: چند روز بعد از اظهارات ونگر در مورد مورینیو و خوان ماتا، ژوزه هنوز هم بابت اظهارات سرمربی آرسنال عصبانی بود و به من گفت «ونگری که چلسی را بابت فروش خوان ماتا به منچستریونایتد مورد انتقاد قرار می دهد، یک روز بیرون از زمین فوتبال گیرش خواهم آورد و بینی اش را روی صورتش خرد خواهم کرد».


آرسن ونگر، در کنفرانس خبری امروزش (جمعه) وقتی خبرنگاری نظر او را در مورد اظهارنظری که به نقل از مورینیو در کتاب روبرت بیسلی منتشر شده، جویا شد، با اشاره به اینکه علاقه ای به خواندن این کتاب ندارد، عنوان کرد: من تنها در مورد فوتبال صحبت می کنم و این تمام کاری است که انجام خواهم داد. من هرگز قابلیت تخریبی نداشته ام و بیشتر سازنده بوده ام. در حال حاضر هم تنها روی بازی شنبه مان مقابل چلسی تمرکز کرده ام.


سرمربی فرانسوی توپچی های لندن که بعد از شکست 2 بر صفر تیمش برابر چلسی در اکتبر 2014 به خاطر هل دادن آقای خاص عذرخواهی کرد، گفت: مشکل شخصی با کسی ندارم و در فوتبال به همه احترام می گذارم. من تنها روی حرفه خودم تمرکز کرده ام و سعی می کنم نسبت به همه رفتاری محترمانه داشته باشم. شاید من هم روزی کتابی نوشتم، اما هنوز برای انجام این کار آماده نیستم.


آرسنال از ساعت 20 فردا (شنبه - به وقت تهران) در هفته ششم لیگ برتر میزبان چلسی است.

مورینیو، مانع انتقال جونز به آرسنال
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات