طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیسرکرده داعش از از مخفیگاهش خارج شد

سرکرده داعش از از مخفیگاهش خارج شد

آمریکا در ازای اطلاعات درباره سرکرده داعش، سه میلیون دلار جایزه می دهد

منابع محلی در استان نینوای عراق اعلام کردند به دنبال بروز ناآرامی ها در موصل، سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش از مخفیگاه خود در این شهر خارج شد.

خبرگزاری ایلنا: منابع محلی در استان نینوای عراق اعلام کردند به دنبال بروز ناآرامی ها در موصل، سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش از مخفیگاه خود در این شهر خارج شد.

به نقل از السومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوا، امروز- سه شنبه اعلام کرد: ناآرامی هایی که بر شهر موصل حاکم شده است، باعث شد «ابوبکر البغدادی» رهبر داعش از مخفیگاه خود خارج شود و با اهالی این شهر دیدار کند.


این منبع خاطرنشان کرد، البغدادی در حالی سوار بر یک خودروی شاسی بلند سفید رنگ، در محله «الرساله» ظاهر شد که سه خودروی مملو از افراد مسلح نقاب زده سیاه پوش در اطراف وی حضور داشتند. این اولین ظهور البغدادی در موصل طی ماه های اخیر است.

ابوبکر البغدادی, داعش, سرکرده, سرکرده داعش از مخفیگاهش خارج

سرکرده, ابوبکر البغدادی, داعش


این منبع، که نخواست نامش فاش شود، تصریح کرد: ظهور علنی البغدادی حجم وخامت ناآرامی های کنونی در شهر موصل را نشان می دهد. مراکز تبلیغاتی داعش با هدف اطمینان بخشی به افکار عمومی، حوادث امروز موصل را «تمرینی برای آمادگی با حوادث ناگهانی» اعلام کرده اند.

این منبع تصریح کرد، در موصل وضعیتی مشابه منع آمد و شد خودروها در بیشتر محله های آن حاکم است و عناصر مسلح داعش به طور بی سابقه ای در نقاط متفاوت شهر به ویژه در مقابل ادارات اصلی و نهادهایی که «جیش العسره» آنها را بسته بود، مستقر شده اند.

سرکرده ازبک های داعش اعدام شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات