طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریسریال مشهور «دانتون ابی» فیلم می شود

سریال مشهور «دانتون ابی» فیلم می شود

بریتنی اسپیرز | دکوراسیون منزل افراد مشهور

پس از مدت های طولانی شایعه و گمانه زنی درباره ساخت نسخه سینمایی سریال پربیننده «دانتون ابی» (Downton Abbey)، این پروژه با حضور مگی اسمیت بازیگر کهنه کار انگلیسی جلوی دوربین می رود. به این ترتیب، هواداران سریال محبوب شبکه «آی تی وی» باید در آینده ای نزدیک منتظر نمایش «دانتون ابی» بر پرده سینما باشند.

وب سایت آی سینما: پس از مدت های طولانی شایعه و گمانه زنی درباره ساخت نسخه سینمایی سریال پربیننده «دانتون ابی» (Downton Abbey)، این پروژه با حضور مگی اسمیت بازیگر کهنه کار انگلیسی جلوی دوربین می رود. به این ترتیب، هواداران سریال محبوب شبکه «آی تی وی» باید در آینده ای نزدیک منتظر نمایش «دانتون ابی» بر پرده سینما باشند.

سریال, دانتون ابی, سریال, سریال مشهور دانتون ابی

دانتون ابی, سریال


به نقل از «یاهونیوز»، اسمیت 81 ساله که یک شنبه گذشته برای بازی در نقش شخصیت «ویولت» موفق به کسب جایزه امی شد، پس از گذشت حدود یک سال از زمان پخش ششمین و آخرین فصل سریال «دانتون ابی» برای بازی در نسخه سینمایی سریال به یادماندنی «آی تی وی» قرارداد امضا کرده است. این در حالی است که اسمیت در گفت وگوهای قبلی خود از تکرار این نقش بر پرده سینما ابراز نگرانی و تاکید کرده بود به هیچ وجه دلش نمی خواهد تصویری غیرواقعی و دور از ذهن از او به جا بماند.

با قطعی شدن حضور اسمیت، جولیان فلوز نویسنده و خالق اصلی سریال نسبت به چشم انداز این پروژه ابراز هیجان کرد و گفت: «بدون حضور او، بازیگران دیگری هم می توانستند از بعد اجرای این نقش بربیایند اما امضای او تضمین کننده کیفیت نقشی است که ایفا می کند.» فلوز در ادامه اضافه کرد: «به نظرم که این جمع شدن دوباره گروه خیلی لذت بخش است و همچنین قدم برداشتن به سمت تهیه و تولید پروژه ای با ابعاد بزرگ تر.»

آرتور هیلر، کارگردان مشهور کانادایی درگذشت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات