طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیراضی ام، اما 3 امتیاز خوشحال ترم می کرد | سعداوی

راضی ام، اما 3 امتیاز خوشحال ترم می کرد | سعداوی

خوشحالم هواداران از ما راضی اند | کامیابی نیا

سرمربی فولاد خوزستان بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل گسترش فولاد در تبریز، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

خبرگزاری تسنیم: نعیم سعدادی پس از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: در ابتدا هفته دفاع مقدس را تبریک می گویم و امیدوارم یاد و خاطره این عزیزان هیچگاه فراموش نشود. همچنین به خاطر نیامدن در کنفرانس خبری قبل از بازی به دلیل کسالتم عذرخواهی می کنم.


وی درباره بازی با گسترش فولاد اظهار داشت: با توجه به اینکه میهمان بودیم شناخت خوبی از گسترش فولاد داشتیم می دانستیم که گسترش فولاد کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. برای من سوال است که این تیم در این جایگاه از جدول چه می کند. اما مطمئنم که شرایط گسترش بهتر خواهد شد. تیم گسترش تصمیمات بزرگی گرفته و نشان می دهد که برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برنامه دارد. ما هم به خوبی این تیم را آنالیز کرده بودیم.


سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: ما در ابتدای فصل فرصت های زیادی به حریفان می دادیم و خیلی راحت گل می خوردیم ولی در یکی دو بازی گذشته ساختار دفاعی تیم ما منسجم تر شده است و حداقل فرصت را به حریفان می دهیم. در این بازی نیز همانطور که دیدید به ندرت به گسترش فولاد موقعیت دادیم. من از بازیکنانم راضی هستم اما می توانستم با کسب 3 امتیاز از نتیجه خوشحال تر باشم.

سرمایه گذاری فرانسوی ها برای ساخت ترمینال در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات