طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیسوال من این است که چرا گسترش در انتهای جدول حضور دارد؟ | سعداوی

سوال من این است که چرا گسترش در انتهای جدول حضور دارد؟ | سعداوی

قیمت مسکن دَر گران ترین منطقه تهران +جدول

سرمربی فولاد گفت: سوال بزرگ برای من این است که چرا گسترش در انتهای جدول حضور دارد. شرایط این تیم نشان می دهدکه این تیم حتی برای آسیا برنامه دارد.

فولاد خوزستان, فوتبال, لیگ برتر, سعداویسوال من گسترش انتهای جدول

فولاد خوزستان, فوتبال, لیگ برتر, سرمربی, سعداوی

به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ نعیم سعداوی پس از تساوی تیمش مقابل گسترش در نشست خبری گفت: هفته دفاع مقدس را تبریک می گویم. یک معذرت خواهی بابت عدم حضور در کنفرانس قبل بازی بدهکارم. پرواز ما تاخیر داشت و درخواست داشتیم عصر باشد که این اتفاق نیفتاد. بابت درگذشت هوادار فولاد که پس از بازی قبلی ما تصادف کرد نیز تسلیت می گویم.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه مهمان بودیم و شناخت خوبی از گسترش داشتیم، می دانستیم این تیم مهره های خوبی دارد. سوال بزرگ برای من این است که چرا گسترش در انتهای جدول حضور دارد. شرایط این تیم نشان می دهدکه این تیم حتی برای آسیا برنامه دارد.


سعداوی گفت: ما در بازی های گذشته موقعیت های زیادی می دادیم و گل می خوردیم اما در این بازی فرصت چندانی به گسترش ندادیم و خوشحال تر می شدیم اگر 3 امتیاز را کسب می کردیم.


وی در مورد تعطیلات لیگ برتر گفت: لیگی می تواند پویا باشد که نظم داشته باشد. علی الخصوص این انضباط به تیم هایی مثل ما که از بازیکنان جوان تشکیل شده اند کمک می کند و این فرصت خوبی بود که به هماهنگی برسیم. اگر به صورت کلی نگاه کنیم تعطیلات به لیگ ضربه می زند اما از سوی دیگر تیم ملی را داریم که امیدوارم به جام جهانی صعود کند.


مربی فولاد در مورد درگیری لفظی اش با یکی از بازیکنان گفت: چیزی مهمی نبود.قیمت محصولات منجمد نیمه اماده جدول
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات