طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاز سفر به یک مکان مذهبی تا تماشای یک ماجرای «ربوده شده»

از سفر به یک مکان مذهبی تا تماشای یک ماجرای «ربوده شده»

ماجرای لاشه سفره ماهی های سواحل قشم چه بود؟

پیشنهاد آخر هفته از بهترین انتخاب های فرهنگی می گوید.

گالری, فیلم ربوده شده, پیشنهاد آخر هفته فرهنگی, سفر مکان مذهبی تماشای ماجرای ربوده

گالری, فیلم ربوده شده, پیشنهاد آخر هفته فرهنگی

به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به مشغله کاری که همه ما به نوعی در طول هفته درگیر آن هستیم، آخر هفته فرصت خوبی است برای پرداختن به کارهایی که در طول هفته وقت آن را نداریم. به همین منظور در بسته فرهنگی به معرفی آثاری در این زمینه ها می پردازیم که دیدن، خواندن و شنیدن آن ها می تواند برای مدت کوتاهی هم که شده ذهنمان را فارغ از افکار روزانه به این سو و آن سو بکشاند.

سینمایی آخر هفته
فیلم «ربوده شده» به کارگردانی بیژن میرباقری این روزها روی پرده سینما خودنمایی می کند که دیدن آن برای آخر این هفته خالی از لطف نیست.

در خلاصه داستان چنین نوشته شده است: زوجی در آستانه ی مهاجرت دچار مشکلاتی می شوند که مسیر زندگیشان را تغییر میدهد.

در این فیلم بازیگرانی چون: نیکی کریمی، سروش صحت، مارال فرجاد، پگاه خسروی، حامدجوادی، کامران ملکی، پرویز آبنار، امیر علیان و... به ایفای نقش می پردازند.

تئاتر آخر هفته
تئاتر پوشه این بار با نمایشی دیگر به نام «زنانی که به بزها خیره شدند» به کارگردانی ایوب آقاخانی در ایرانشهر روی صحنه رفته است که بازیگرانی چون بهاره رهنما، نگار فروزنده، ایوب آقاخانی به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه نمایش چنین نوشته شده است: سفر اجباری... جاده... روز بد... شوکا... تصمیم... تلفن... تلفن... تلفن؛ گذشته ی تمام نشده؛ آینده ی رمزآلود... وقتی یه زخم کوچولو می افته تو دهن، کافیه زبون لمسش نکنه تا زخم زودتر خوب شه ولی اشکال ماجرا اینه که زبون مرتب می ره سراغش... نمی شه بی خیالش شد...

خالی از لطف نیست که به دیدن این اثر نمایشی بروید و نمایش جدید گروه پوشه را نظاره گر باشید.

کتاب آخر هفته
اگر به دنبال یک داستان جنایی و هیجان انگیز می گردید «سکوت بره ها» بهترین گزینه است که به نویسندگی توماس هریس نوشته شده است. داستان در مورد روانشناسی است که به قتل عمد در زندان افتاده و ماجراهایی را رقم می زند.

اگر دلتان همچین مضمونی را می خواهد زمان را از دست ندهید و به کتابفروشی ها سری بزنید تا آن را خریداری کنید.

گالری آخر هفته
گالری سبحان میزبان هنرمند نقاش کشورمان شیرین معیا شده است که در تمام تابلوهای خود رنگ گرم را به کار برده است و هرکدام از قلم های روی تابلو حرفی برای گفتن دارد.

این نمایشگاه از دو الی هشت مهر میزبان مخاطبان خود خواهد بود.

آخرهفته کجا بریم؟
با خنک شدن هوا و آغاز شدن فصل پاییز شاید بهترین انتخاب رفتن به امام زاده هاشم و خوردن آش های معروفش باشد که بسیار دلچسب است. از طرفی رفتن و زیارت کردن در این امام زاده آنچنان لذت بخش تر است که سفر کوتاه شما را زیباتر می کند.

نقل از از نیلوفرجوانشیر

سفر هیجان انگیز به مکان های متروکه جهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات