طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیسن دیسک از "کارت حافظه یک ترابایتی" رونمایی کرد

سن دیسک از "کارت حافظه یک ترابایتی" رونمایی کرد

جبهه ایستادگی اَز احمدی نژاد حمایت نمی کند / رونمایی از سناریوهای انتخابات 96

بزرگترین کارت حافظه دنیا از سوی کمپانی سن دیسک با ظرفیت یک ترابایت رونمایی شد.

یک ترابایت, رایانه, کارت حافظه, سن دیسک

یک ترابایت, رایانه, کارت حافظه, سخت افزار

به نقل از خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمپانی سن دیسک که به صورت تخصصی در بخش سخت افزار کامپیوتر و بخصوص کارت حافظه در آمریکا فعالیت می کند به تازگی از بزرگترین کارت حافظه SD دنیا با ظرفیت یک ترابایت رونمایی کرد.

کارت SDXC نمونه اولیه از کارت حافظه با این میزان ظرفیت است و این کمپانی هنوز زمان دقیقی برای ورود آن به بازار ارائه نکرده است. وسترن دیجیتال که مالکیت کمپانی سن دیسک را در اختیار دارد گفته است که 16 سال پیش این کمپانی نخستین کارت حافظه تولیدی خود را با حجم 64MB روانه بازار کرد و دو سال گذشته نیز کارت SD با ظرفیت 512 گیگابایت را به بازار عرضه کرد.

این کمپانی گفته است: در مقایسه نخستین کارت حافظه سن دیسک با محصول یک ترابایتی، کاربران 16.384 برابر ظرفیت بیشتری را تجربه می کنند.

کمپانی سن دیسک معتقد است برای با وجود افزایش تقاضا برای حافظه سنگین برای فرمت های ویدئویی K4 و K8 و محتوای 360 درجه برای هدست های واقعیت مجازی کاربران به حافظه یک ترابایتی نیاز خواهند داشت.

در کنار تمامی مزیت های این کارت حافظه ظرفیت بالای آن از سرعت خواندن و نوشتن بر روی کارت می کاهد و در صورت بروز مشکل به خصوص گم شدن آن تمامی اطلاعات کابران از بین خواهد رفت.

با وجود اینکه گفته می شود قیمت کارت حافظه جدید بالا خواهد بود کمپانی سن دیسک هنوز قیمت مشخصی برای محصول یک ترابیاتی خود اعلام نکرده است.

رونمایی از 20 سند توسعه بخش کشاورزی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات