طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سپاهان به 3 امتیاز پرسپولیس احتیاج دارد

سپاهان به 3 امتیاز پرسپولیس احتیاج دارد

این سپاهانی 9 امتیاز از پرسپولیس گرفت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم سپاهان به امتیاز دیدار مقابل سپاهان احتیاج دارد و تلاش می کند که امتیاز این مسابقه را ازآن خود کند.

سپاهان اصفهان, نشست خبری, سرمربی تیم فوتبال, سپاهان امتیاز پرسپولیس احتیاج

سپاهان اصفهان, نشست خبری, سرمربی تیم فوتبال
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: ما فردا یک بازی بسیار حساس مقابل تیم پرسپولیس تهران پیش رو داریم و هر دو تیم به خوبی، ارزش این امتیاز را می شناسند و امیدوار هستم که اختلاف خود را با تیم های بالای جدول همچنان کم کنیم.

وی با بیان اینکه دیدار مقابل پرسپولیس، یکی از دیدارهای حساس سپاهان به شمار می رود، ادامه داد: ما باید اختلاف امتیاز خود را از این هم کمتر کنیم و با استفاده از بازیکنان جوانی که روی آنها حساب کرده ایم، شرایط را بهبود بخشیم.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان با اشاره به بازی فردای تیمش تصریح کرد: ما روی بازیکنان جوان خود حساب کرده ایم اما در کنار آن، فردا باید از بازیکنان باتجربه که شرایط خوبی دارند، بهره ببریم. هدف اصلی ما استفاده از شرایط میزبانی است تا سه امتیاز مسابقه را ازآن خود کرده و پیروز مسابقه باشیم تا نتایج گذشته را نیز جبران کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی درباره پیامش به هواداران تیم سپاهان ادامه داد: در فوتبال اروپا، تیمی در خانه خودش چهار گل می خورد اما باز هم به تشویق هوادارانش امیدوار است بنابراین ما باید کاری کنیم که هواداران تیم فرهنگ خود را نشان دهند و بتوان شرایط را به گونه ای تبدیل کرد که خانم ها نیز به ورزشگاه بیایند.

سرمربی سپاهان با اشاره به شرایط خط هجومی تیمش ادامه داد: به نظرم بازیکنان ما احساس قلبی خوبی به تیم خود و شهرشان دارند اما متأسفانه امروز موقعیت سازی می کنیم اما این موقعیت ها تبدیل به گل نمی شوند.

وی ادامه داد: متأسفانه بازیکنان ما در خط دفاعی حریف تمرکز لازم را از خود نشان نمی دهند و ما باید به دنبال جبران این نقطه ضعف ها باشیم زیرا از بازیکنان بسیار خوبی بهره می بریم که امکان رفع این مشکلات را دارند.

ویسی درباره عملکرد خط دفاعی تیم و به خصوص دروازه بان سپاهان نیز اضافه کرد: اگرچه دروازه بان ما در بازی های نخست عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت اما رفته رفته، شرایط او بهتر شده و مهدی امینی، دروازه بان دوم تیم نیز حالت خوبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: هدفمان این است که از امینی در بازی های جام حذفی استفاده کنیم تا او نیز به شرایط ایده آل دست پیدا کند.

بازی ما با پرسپولیس 6 امتیازی است | محمدی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات