طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«سیامک عباسی» بالاخره از چهره اش رونمایی کرد

«سیامک عباسی» بالاخره از چهره اش رونمایی کرد

اشکورات، چهره دل نواز طبیعت گیلان

«سیامک عباسی» که چندی پیش نخستین آلبوم رسمی خود را با عنوان «خوشبختیت آرزومه» روانه بازار موسیقی کشور کرده بود، برای نخستین بار ۲۹ شهریورماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به روی صحنه رفت.

وب سایت موسیقی ایرانیان: «سیامک عباسی» که چندی پیش نخستین آلبوم رسمی خود را با عنوان «خوشبختیت آرزومه» روانه بازار موسیقی کشور کرده بود، برای نخستین بار ۲۹ شهریورماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی شهر تهران به روی صحنه رفت.

موسیقی پاپ, موسیقی پاپ, سیامک عباسی, سیامک عباسی بالاخره چهره اش رونمایی

سیامک عباسی, موسیقی پاپ


سیامک عباسی که در طول سال های فعالیتش، طرفدارانش چهره او را ندیده بودند، بالاخره پس از ۱۰ سال به دیدار هوادارانش رفت و کنسرت این خواننده با اجرای منتخبی از آهنگ های قدیمی و آلبوم جدید او برگزار شد.

با قطعه «فرشته پاک» کنسرت سیامک عباسی آغاز شد و او با تشویق بی امان طرفدارانش بر روی صحنه حاضر شد تا برای نخستین بار طرفدارانش علاوه بر صدا با چهره او هم آشنا شوند، در ادامه قطعات «دلت شکست»، «تو که نیستی» و «جوون تر که بودم» در نخستین کنسرت این خواننده اجرا شدند.

بخش دوم این کنسرت با اجرای آنپلاگد آهنگ «عشق عمیق» شروع شد و سبعد این خواننده قطعات «من راهیم» و «من انتخاب شدم» را همراه با تک نوازی پیانو اجرا کرد. در ادامه با اضافه شدن همه اعضای گروه به روی استیج، آهنگ های «خوبه حال من» ، «روزهای خوب»، «رویایی»، «خوشبختیت آرزومه»، «سقوط» و «دچار» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی نواخته شدند.

نخستین کنسرت این خواننده با اجرای دوباره قطعه «خوشبختیت آرزومه» در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.

سیامک عباسی, موسیقی پاپ, سیامک عباسی, سیامک عباسی بالاخره چهره اش رونماییدر این اجرا امیر عظیمی (ویولن،پیانو و سینتی سایزر)، آرین کشیشی (نوازنده گیتار بیس)، نوید رهبر (پیانو،سینتی سایزر)، مسعود کیانی (درامز)، مهران اسلامی (گیتار)، هادی سالاری (گیتار)، سعید امینی (گیتار) و بابک صفرنژاد (هارمونیکا) به عنوان نوازنده عباسی را همراهی می کردند.

درسانس دوم این کنسرت مهمانانی همچون روزبه نعمت الهی، بهاره رهنما، علی معلم، احسان روزبهانی، هومن نامداری، نیما رئیسی و یاس حضور داشتند.

گفتنی است نخستین کنسرت سیامک عباسی به همت موسسه «آوای هنر» و به مدیدیت محمد جلیل پور برگزار شد و برای تاریخ سوم مهرماه نیز تمدید شده است.

سیامک عباسی, موسیقی پاپ, سیامک عباسی, سیامک عباسی بالاخره چهره اش رونمایی


موسیقی پاپ, موسیقی پاپ, سیامک عباسی, سیامک عباسی بالاخره چهره اش رونمایی


موسیقی پاپ, سیامک عباسی, موسیقی پاپ, سیامک عباسی بالاخره چهره اش رونمایی


نشان ندادن م تبلیغاتی نیست | عکس سیامک عباسی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات