طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریجاده خشم» | شارلیز ترون در مقدمه «مکس دیوانه

جاده خشم» | شارلیز ترون در مقدمه «مکس دیوانه

نمی گذارم پسرم «مکس دیوانه» را ببیند! | تام هاردی

بیش از یک سال قبل بود که «مکس دیوانه: جاده خشم» ساخته جرج میلر در جشنواره فیلم کن روی پرده رفت و به دنبال استقبال گسترده منتقدان و سینماگران سراسر دنیا، در پایان فصل رقابت های سینمایی موفق به کسب شش جایزه اسکار شد.

وب سایت آی سینما: بیش از یک سال قبل بود که «مکس دیوانه: جاده خشم» ساخته جرج میلر در جشنواره فیلم کن روی پرده رفت و به دنبال استقبال گسترده منتقدان و سینماگران سراسر دنیا، در پایان فصل رقابت های سینمایی موفق به کسب شش جایزه اسکار شد. حالا، نقل از های تایید نشده حاکی از آن است که میلر 71 ساله خالق اصلی دنیا «مکس دیوانه» قصد دارد مقدمه «جاده خشم» را با تمرکز بر قصه شخصیت «فیوریوزا» و بازگشت شارلیز ترون در نقش قهرمان زن داستان خود جلوی دوربین ببرد.

بازیگران هالیوود, شارلیز ترون, سینمای جهان, شارلیز ترون مقدمه مکس دیوانه جاده خشم

بازیگران هالیوود, سینمای جهان, شارلیز ترون


به نقل از «گاردین» به نقل از روزنامه «هرالد سان»ِ استرالیا، مقدمه «جاده خشم» که هنوز عنوانی برای آن مشخص نشده تا اواخر سال 2016 در منطقه «نیو ساوث ولز» جلوی دوربین می رود. ظاهرا فیلمنامه این مقدمه بر داستان شخصیت «فیوریوسا» قهرمان زن دنیا سینمایی میلر متمرکز است و قرار است یک بار دیگر با بازی شارلیز ترون بازیگر برنده اسکار به عکس کشیده شود.

موفقیت فراگیر «جاده خشم» به همراه 378 میلیون دلار فروش جهانی در گیشه، سازندگان این فرنچایز اکشن آخرالزمانی را ترغیب به ساخت دنباله های بعدی آن کرده است. ژانویه گذشته بود که میلر از علاقه قلبی اش به واکاوی بیش تر شخصیت فیوریوسا پرده برداشت اما در ادامه صحبت های خود یادآور شد این بار قصد دارد پروژه ای کم هزینه و جمع و جورتر را جلوی دوربین ببرد.

ترون در یک سال گذشته بارها و بارها از چالش های فیلمبرداری در افریقا صحبت کرده است. اگر نقل از های منتشر شده صحت داشته باشد و فیلم جدید میلر قصه فیوریوزا را پیش از پیوستن به قهرمان اصلی داستان «مکس دیوانه» روایت کند، دیگر لزومی ندارد ترون از همکاری دوباره با تام هاردی وحشت زده شود. چند ماه پیش بود که بازیگر برنده اسکار در یکی از گفت وگوهای خود به بدقلقی های هاردی و دشواری بازی در نقش مقابل بازیگر انگلیسی پرده برداشت.

شارلیز ترون از دیروز تا امروز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات