طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیواکنش به شایعه بستری شدن هاشمی

واکنش به شایعه بستری شدن هاشمی

شایعه فرار مهدی هاشمی از کشور

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شایعه بیماری آیت الله هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد و درباره دیدارهای انتخاباتی وی که برخی رسانه ها از آن خبر داده اند نیز توضیحاتی ارائه کرد.


آیت الله هاشمی رفسنجانی تابناک: رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شایعه بیماری آیت الله هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد و درباره دیدارهای انتخاباتی وی که برخی رسانه ها از آن خبر داده اند نیز توضیحاتی ارائه کرد.

محمد هاشمی درباره اخباری که مبنی بر بیماری و بستری شدن آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان منتشر شده است، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و آقای هاشمی هم اکنون در صحت و سلامت در منزل شان هستند.

وی با بیان اینکه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ مشکلی که ناشی از بیماری باشد و منجر به بستری شدن وی شود، ندارد، افزود: معمولا روزهای تعطیل که می شود، دست شبکه های اجتماعی و برخی سایت ها از مطلب خالی است، بنابراین چنین شایعاتی درست می کنند.

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر برگزاری دیدارهای انتخاباتی آیت الله هاشمی با اصلاح طلبان یا برخی گروه های سیاسی دیگر نیز تصریح کرد: آقای هاشمی اخیرا دیدار انتخاباتی با اصلاح طلبان یا دیگر گروه های سیاسی نداشته اند و فعلا هم چنین دیداری در برنامه هایشان نیست.

وی ادامه داد: البته بعضی افراد و گروه های متفاوت دیدارهایی با ایشان دارند و سئوالاتی را در ارتباط با مساله انتخابات آینده ریاست جمهوری مطرح می کنند که در یکی از دیدارهای اخیر سئوالی مطرح شد و آقای هاشمی هم پاسخ دادند که به احتمال بسیار عمده آقای روحانی بار دیگر رئیس جمهور می شود و فلان برنامه ها را هم در دوره اینده اجرا خواهند کرد.

محمد هاشمی یادآوری کرد: اینکه بخواهیم بگوییم مشخص آقای هاشمی با اصلاح طلبان دیدار کرده و فلان حرف ها را گفته و یا چنین دیداری را در برنامه دارند، تا جایی که بنده می دانم، چنین نیست.

امروز در شبکه های اجتماعی برخی خبرها درباره بیماری آیت الله هاشمی و بستری شدن وی در بیمارستان منتشر شد. همچنین خبرهایی به نقل از یک عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان آمده بوده، مبنی بر اینکه اصلاح طلبان دیدار انتخاباتی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار کرده اند.

پاسخ به خبر بستری شدن هاشمی در بیمارستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات