طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شبیه سازی منطقه عملیاتی قدس 3 در شیراز

شبیه سازی منطقه عملیاتی قدس 3 در شیراز

پالایشگاه فراشبند در منطقه عملیاتی آغار و دالان - شیراز

به مناسبت هفته دفاع مقدس، منطقه عملیاتی قدس 3 با هدف معرفی عملیات و تشریح دستاورد ها و مراحل اجرای این عملیات برای عموم مردم در شیراز به اجرا در آمد.

هفته دفاع مقدس, قدس 3, منطقه عملیاتی, شبیه سازی منطقه عملیاتی قدس شیراز

هفته دفاع مقدس, قدس 3, منطقه عملیاتی, شیراز, شبیه سازی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ ظهراب قنبری جانشین لشکرعملیاتی 19فجرفارس گفت: این عملیات در تیرماه سال 63 توسط 4گردان از لشکر19 فجر فارس با موفقیت اجرا شد و به موجب آن مقر ستاد فرماندهی تیپ 805 عراق منهدم شد.
وی افزود: رزمندگان جان برکف در این عملیات با استفاده از تاریکی هوا 17کیلومتر در قلب نیرو های دشمن نفوذ کرده و باگذراز موانع تله های انفجاری و انواع مین های ضد نفر و ضد خودرو خسارت های سنگینی را به نیرو های دشمن وارد کردند.
قنبری ادامه داد: کشته و زخمی شدن هزار و پانصد نفر و اسارت 150 نفر از نیرو های ارتش بعث و انهدام بخش قابل توجهی از ادوات دشمن از دستاورد های این عملیات ظفرمندانه بود.
وی بیان کرد: بازسازی کانال ها، معابر و تله های انفجاری و سنگرهای کمین دشمن منطقه این عملیات توسط واحد مهندسی لشکر19 فجر انجام شده و درعملیات شبیه سازی رزمندگان گردان های امام حسین ع لشکر19فجربه عنوان نیرو های خودی و دشمن استفاده می شود.
قنبری تصریح کرد: این برنامه تا7 مهر ماه در شیراز ادامه دارد و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 5 پس ازظهر برای تماشای این برنامه به بولوار ایمان جنوبی مراجعه کنند.
در کنار بازسازی عملیات، نمایشگاه آشنایی با سلاح و غرفه های فرهنگی برای بازدید عموم دایر شده است.

شبیه سازی بوفون، پوگبا وَ دیبالا دَر فیفا 17
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات