طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریشجاع نوری به «ماه تی تی» پیوست

شجاع نوری به «ماه تی تی» پیوست

نخستین همکاری علیرضا شجاع نوری و داود میرباقری در «ماه تی تی»

علیرضا شجاع نوری در نخستین همکاری با داود میرباقری در سریال "ماه تی تی" به ایفای نقش می پردازد.

خبرگزاری ایسنا: علیرضا شجاع نوری در نخستین همکاری با داود میرباقری در سریال "ماه تی تی" به ایفای نقش می پردازد.

به نقل از مشاور رسانه ای این فیلم، پیش از این حضور لیلا حاتمی، مریلا زارعی، جمشید مشایخی،مرضیه برومند، سیاوش طهمورث، شهرام حقیقت دوست، مهران غفوریان و مرجانه گلچین در این سریال قطعی شده بود و طی روزهای آینده دیگر بازیگران پروژه معرفی می شوند.


"ماه تی تی" که تهیه کنندگی آن بر عهده مهران برومند است، برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود و  سومین سریالی است که داود میرباقری برای این رسانه کارگردانی می کند.

ماه تی تی, داود میرباقری, ماه تی تی, شجاع نوری ماه تی تی پیوست

داود میرباقری, ماه تی تی


این سریال مقارن با عید قربان در شهرک سینمایی غزالی کلید خورد.

میرباقری در این سریال قصد دارد برای نخستین بار به سراغ تاریخ چند هزار ساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد. این سومین همکاری میرباقری با مهران برومند بعد از سریالهای "شاهگوش" و "دندون طلا" است.

دیگر عواملی که در این پروژه حضور دارند عبارتند از: گروه نویسندگان:الهه میرباقری ،آزاده محسنی، مدیر تولید : مهدی بدرلو، مدیر فیلمبرداری : حسین جلیلی، مدیر صدابرداری : ایرج شهزادی، طراح صحنه و لباس : مجید علی اسلام، طراح گریم : بابک اسکندری، طراح بدلکاری و جلوه میدانی : ارشا اقدسی, جلوه های ویژه رایانه ای : هادی اسلامی، دستیار اول کارگردان : حامد میرباقری، جانشین تولید : فؤاد بور بور، برنامه ریز : حسین متحد، عکاس : محمد بدرلو.

مرضیه برومند و سیاوش طهمورث به «ماه تی تی» پیوستند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات