طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدر دفاع از کشور با کسی تعارف نداریم | شرفی

در دفاع از کشور با کسی تعارف نداریم | شرفی

روایت نشریه آمریکایی اَز نقش تام کت هایِ ایران دَر دفاع از کشور

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: اکنون ایران امن ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است.


ارتش, فرمانده قرارگاه

خبرگزاری ایسنا: امیر کیومرث شرفی در مراسم رژه یگان های نمونه مسلح مستقر در آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به این که «در دفاع از کشور با کسی تعارف نداریم» افزود: ارتش ،نیروهای نظامی و ناجا در اوج اقتدار هستند و اکنون ایران امن ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است.

وی گفت: سربلندی ایران مدیون جان فشانی شهداست و امنیت کنونی کشور از دستاوردهای دفاع مقدس است.

وی با اشاره به این که «سرزمین های دوران دفاع مقدس شاهد فداکاری های رزمندگان در طول 8 سال جنگ تحمیلی است» گفت: دفاع مقدس اوج ایثار ملت ایران است و گرامیداشت دفاع مقدس همان گرامیداشت ارزش های ناب اسلامی است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش با بیان این که «باید یاد دفاع مقدس و 8 سال جنگ نابرابر حفظ و پاسداری شود» گفت: جوان ها از ارزش های ناب اسلامی و دستاورد های دفاع مقدس تاثیر می پذیرند.

وی با بیان این که «وجود جوانان مومن و انقلابی در نیروهای مسلح بسیار تاثیر گذار است» گفت: سرنوشت نبردهای آینده به وجود جوانان مومن و فداکار وابسته است. اکنون ما می بالیم که به عنوان کشور مقتدر منطقه در مقابل استکبار جهانی ایستادگی می کنیم. اقتدار دفاعی و نظامی ایران تهدیدهای نظامی دشمن را خنثی می کند؛ چراکه دشمنان در مقابل اقتدار نظامی و دفاعی ما ضعیف هستند و رعب در دل های متخاصمان می افتد.

وی با اشاره به این که «نیروهای دفاعی و نظامی ایران متناسب با تهدیدات دشمنان و منطقه به روز می شوند و آمادگی رزمی را افزایش می دهند» گفت: سرفرازی هرملت به میزان مجاهدت جوانان رزمنده و ملت آن بستگی دارد و میزان مجاهدت به میزان جان فشانی رزمندگان آن است. برای تحقق کلمه الله تلاش می کنیم و نیروهای مسلح ما مردمی ترین نیروهای مسلح در جهان هستند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش با اعلام این که «تمامی نیروهای مسلح آمادگی دفاع از حریم اسلام و نظام اسلامی را دارند» گفت: اجازه تهدید به هیچ کشور و قدرتی را نمی دهیم؛ چراکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توان مقابله  باهر دشمنی در منطقه و حتی خارج از منطقه را دارد.

تصادف شدید دو دستگاه کامیون در بزرگراه کشوری -پل دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات