طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیشرکت مایکروسافت ممکن است مجبور به پرداخت غرامت شود

شرکت مایکروسافت ممکن است مجبور به پرداخت غرامت شود

شروع پرداخت غرامت پژو به ایران

کمپانی مایکروسافت پس از مدتها انتظار ویندوز 10 را اواخر جولای در اختیار کاربران قرار داد. حال نقل ازهایی در خصوص وجود اشکال در جدیدترین نسخه ویندوز منتشر شده است.

به نقل از خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تنها بعد از چند روز از انتشار ویندوز 10، دیدبان حقوق مصرف کنندگان اعلام کرد بیش از صدها مورد شکایت در خصوص وجود اشکال درباره جدیدترین نسخه ویندوز دریافت کرده است. برخی شکایتها مربوط به نصب خودکار ویندوز 10 علیرغم نادیده گرفتن نوتیفیکیشن آپدیت ازسوی کاربران بوده است. بیشتر این شکا یتها نیز در خصوص اشکال در Printer، wifi card ،اسپیکر و ایمیل بوده است.

دیده بان حقوق مصرف کننده, مایکروسافت, ویندوز 10, کمپانی مایکروسافت ممکن مجبور پرداخت غرامت

دیده بان حقوق مصرف کننده, مایکروسافت, ویندوز 10


در بررسی انجام شده حدود 12 درصد از 2500 نفر که در خصوص آپدیت ویندوز 10 اقدام کرده بودند اعلام کردند که به استفاده از ویندوز 10 پایان داده اند و از نسخه های قدیمی ویندوز استفاده می کنند.حال بعد از افزایش تعداد این شکایت ها و همچنین نقل از هایی در خصوص آسیب دیدن رایانه های تعدادی از کاربران ، دیدبان حقوق مصرف کنندگان از کمپانی مایکروسافت خواسته است در خصوص تعمیر رایانه های این افراد یا پرداخت غرامت به آنها اقدام کند.

مایکروسافت, ویندوز 10, دیده بان حقوق مصرف کننده, کمپانی مایکروسافت ممکن مجبور پرداخت غرامتکمپانی مایکروسافت در خصوص این نقل از ها اعلام کرده است که ارتقا ویندوز 10 به منظور بالا بردن ضریب امنیت و استفاده بهتر از فضای ویندوز بوده است. همچنین این کمپانی آمادگی خود را برای رفع مشکلات پیش آمده در خصوص آپدیت ویندوز 10 اعلام کرده است.منبع:Mirror

ابلاغ قانون اعتبار اسناد وامهای پرداختی شرکتهای تعاونی روستایی کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات