طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شلیک پلیس به دزدان موتور سوار در آبادان

شلیک پلیس به دزدان موتور سوار در آبادان

2 سارق زورگیر یوسف آباد بازداشت شدند / شلیک پلیس پایان فرار دزدان خطرناک

2 سارق موتور سیکلت های آبادان در عملیات غافلگیرانه پلیس زمینگیر شدند.

شلیک پلیس, عملیات غافلگیرانه, آبادان, شلیک پلیس دزدان موتور سوار آبادان

شلیک پلیس, عملیات غافلگیرانه, آبادان, دزدان موتور سوار
به نقل ازآبادان؛چندی پیش ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت های سریالی موتورسیکلت ها از جلوی چند مجتمع تجاری قرار گرفتند و سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی شهر آبادان دستور داد تا تیمی از ماموران برای بازداشت عاملان این سرقت ها وارد عمل شوند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی به محل های سرقت رفته و با بررسی دوربین های مداربسته در مراکز تجاری موفق به شناسایی دزدان موتورسیکلت ها شدند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 16 آبادان با گشت زنی های نامحسوس در محل های دستبرد دزدان موفق شدند 2 متهم را جلوی پاساژمرکزی شهر آبادان شناسایی کنند.

در این مرحله ماموران به 2 دزد جوان دستور ایست دادند اما سارقان با دیدن ماموران پا به فرار گذاشتتند و بعد از تعقیب و گریز پلیسی ، ماموران موفق به زمینگیر کردن 2 جوان موتورسوار شدند که یکی از آنها وقتی پلیس را در یک قدمی خود دید قصد داشت با چاقو راهی برای فرار پیدا کند که یکی از ماموران با شلیک تیرهوایی مانع از درگیری این متهم با پلیس شد.

2 سارق موتور سوار در گام نخست خود را بی گناه معرفی می کردند اما وقتی در برابر فیلم دوربین های مداربسته قرار گرفتند به ناچار لب به اعتراف گشودند.

2 متهم سابقه دار به دستور بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر و افشای دیگر جرائم احتمالی شان در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته اند.

فیلم قتل هولناک پلیس با شلیک مستقیم پیک موتوری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات