طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیجنگ خوب نیست اما دفاع لازم است | شمخانی

جنگ خوب نیست اما دفاع لازم است | شمخانی

بازدید از مناطق جنگی در دفاع مقدس

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ما همیشه ملت صلح طلبی بوده و هستیم، تصریح کرد: اما این به معنای ظلم پذیری نیست و پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد.


شمخانی, جنگ

خبرگزاری ایرنا: دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ما همیشه ملت صلح طلبی بوده و هستیم، تصریح کرد: اما این به معنای ظلم پذیری نیست و پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد.


علی شمخانی عصر سه شنبه این مطلب را همزمان با عید سعید غدیر خم و در جریان بازدید از نمایشگاه هنر برای صلح که در خانه هنرمندان ایران برپاشده است، اعلام کرد.

وی افزود، باید اهالی فرهنگ و هنر با استفاده از ابزارهای متفاوت و ظرفیت های این حوزه موضوع مهم صلح پذیر بودن و عدم ظلم پذیری ملت ایران را در آثار خود مورد توجه و اهتمام قرار دهند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور بعد از رونمایی و اجرای ارکستر و گروه کر خانه هنرمندان ایران از دو نمایشگاه هنر برای صلح و نمایشگاه آثار هنرمندان جانباز و ایثارگر در خانه هنرمندان ایران بازدید کرد.

شمخانی تاکید کرد: ما هیچ گاه قصد تجاوز نداشته ایم اما پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد، این مهم در بخش فرهنگی و هنری بر عهده هنرمندان است.

به گفته دبیر شورای عالی امنیت ملی جنگ خوب نیست ولی دفاع کردن در هر حالی نیاز است.

در دفاع و حمله خوب بودیم | هوملس
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات