طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرزیل تیم قدرتمند همیشگی نیست | شمس

برزیل تیم قدرتمند همیشگی نیست | شمس

خط خوردن سیلوا از تیم ملی برزیل

سرمربی پیشین تیم ملی گفت: بازیکنان تیم ملی رویاروی با برزیل را باید یک فرصت بدانند نه یک تهدید، این دیدار فرصتی است تا بتوانیم قهرمان دنیا را شکست دهیم.

خبرگزاری تسنیم: حسین شمس در خصوص دیدار تیم ملی فوتسال مقابل آذربایجان که با تساوی 3 بر3 به پایان رسید اظهار داشت: ایران یکی از بهترین با زی های خود را به نمایش گذاشت و فقط در کسب نتیجه موفق نبود. متأسفانه هنوز در دفاع و آغاز مجدد مشکل زیادی داریم. در دیدار مقابل آذربایجان نیز دو گل روی کرنر خوردیم و نمی دانم چرا این ضعف در این مدت طولانی برطرف نشده است. همین مشکلات باعث می شود تیم ایران با وجود ارائه  بازی خوب نتواند پیروزی را بدست آورد.

وی در مورد بازی بامداد فردای تیم ملی مقابل برزیل عنوان کرد: تیم ما سابقه تساوی با این تیم را دارد و همیشه بازی های خوبی مقابل برزیل انجام داده ایم. تیم ملی در جام جهانی 2008 با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و هیچ وقت نشده که با اختلاف زیادی مغلوب برزیل شویم. بازیکنان تیم ملی رویارویی با برزیل را باید یک فرصت بدانند نه تهدید، این دیدار فرصتی است تا بتوانیم با شکست دادن قهرمان دنیا به مرحله پس صعود کنیم.

سرمربی پیشین تیم ملی افزود: چیزی برای از دست دادن نداریم و باید بازی شجاعانه ای را انجام دهیم. برزیل در دیدار های قبلی خود در این جام با تیم بزرگی روبه رو نشده است. این تیم فقط یک دیدار مقابل اوکراین انجام داد که در آن بازی هم اوکراین توانست برزیل را اذیت کند. برزیل تیم بزرگ و قدرتمند همیشگی نیست و بازیکنان ما اگر تمرکز داشته باشند می توانیم این تیم را شکست دهیم.

شمس در مورد از دست دادن موقعیت های عمده توسط بازیکنان تیم ملی عنوان کرد: پس از شکست در بازی اول مقابل اسپانیا، در دو دیدار برابر مراکش و آذربایجان بازیکنان استرس زیادی داشتند که توپ را از دست ندهند و نمی دانستند از بازی چه می خواهند. بازی های قبل تمام شده و ما باید به فکر دیدار مقابل برزیل باشیم و سعی کنیم برابر این تیم تمرکز داشته باشیم.

تمرین خواننده زیرزمینی با تیم شمسایی فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات