طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیحداقل لیاقت ایران حضور در فینال است | شمس

حداقل لیاقت ایران حضور در فینال است | شمس

تمجید AFC از عملکرد داوران ایرانی در فینال المپیک

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی لیاقت حضور در فینال جام جهانی را دارد و نباید به حضور در جمع چهار تیم قانع باشد.

خبرگزاری تسنیم: حسین شمس در خصوص برتری تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل اظهار داشت: بازیکنان و کادرفنی بازی بسیار دلاورانه و شجاعانه ای را به نمایش گذاشتند. تیم ما روی ثانیه به ثانیه  این دیدار برنامه داشت و می دانست از بازی چه می خواهد. بازیکنان هم به غیر از دو اشتباه که توپ را از دست دادند، خوب بودند و یکی از بهترین بازی های تاریخ ایران بود.

وی افزود: نقطه تاریک این دیدار، گل خوردن دوباره از روی آغاز مجدد ها بود که باید هر چه سریع تر این مشکل را برای بازی های آینده برطرف کنیم. نقطه مثبت هم آنقدر عمده بود که فقط به چند مورد آن اشاره می کنم، کادرفنی در مسئله تعویض ها، وقت استراحت و همچنین بازی پنج نفره بسیار عالی عمل کرد. بازیکنان هم همه عالی بودند ولی یک نفر را باید جدا کنیم و آن هم محمد کشاورز است که دوبار به جای دروازه بان وارد زمین شد و هر دوبار موفق شدیم به برزیل گل بزنیم، گل آخر کشاورز هم تا مدت ها در خاطره ها خواهد ماند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال تصریح کرد: کار بسیار بزرگتر کشاورز، صحبت هایی بود که آخر بازی با بازیکنان انجام داد و فشار را از روی پنالتی زن ها برداشت. مربیان برزیلی با تمام ادعایی که دارند، عقل شان نرسید که در زمان پنالتی فقط مسائل روانی تاثیر گذار است. کشاورز چهارمین بار است که در جام جهانی کمپانی می کند، ما مانند این بازیکن کسی را در ایران و آسیا نداریم که چهار دوره در جام جهانی کمپانی کرده باشد ولی متأسفانه هیچ کس به او نمی پردازد. کشاورز یک کاپیتان بزرگ برای ایران است و فقط در دنیا فالکائو برزیلی از او جلوتر است.

شمس در مورد ادامه بازی های ایران در جام جهانی عنوان کرد: حداقل لیاقت بازیکنان ایران با این بازی که انجام دادند فینال جام جهانی است. پاراگوئه یکی از بهترین تیم های دنیا  و یکی از بنیان گذاران فوتسال در دنیا است. به هیچ وجه نباید این تیم را دست کم بگیریم، اگر مانند دیدار امروز مقابل پاراگوئه بازی کنیم قطعاً از سد این تیم عبور خواهیم کرد. رویای ما باید رسیدن به فینال باشد و اصلاً نباید بازیکنان به رفتن به جمع چهار تیم قانع باشند حتی اگر در مراحل پس به اسپانیا بخوریم. اسپانیا باید در خواب ببیند که بتواند دیگر ایران را بتواند با اختلاف چهار گل شکست دهد.

فینال زودرس مقابل برزیل / قدرت فوتسال جهان، حریف ایران در مرحله حذفی!
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات