طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرزیل را ببریم، قهرمانیم | شمسایی

برزیل را ببریم، قهرمانیم | شمسایی

بازیکنان ایران از اسم برزیل نترسند | شمسایی

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال گفت: دیدار مقابل برزیل فینال ما است اگر پیروز شویم قهرمانیم و اگر شکست بخوریم جام را از دست داده ایم.

خبرگزاری تسنیم: وحید شمسایی در خصوص دیدار بامداد فردای تیم ملی فوتسال ایران و برزیل اظهار داشت: به طور کلی مرحله حذفی سخت است. زمانی که خود ما هم بازی می کردیم در مرحله حذفی وقتی به ضعیف ترین تیم هم برخورد می کردیم استرس داشتیم، چون باخت در این مرحه یعنی حذف از مسابقات، این استرس را علاوه بر ایران، برزیل هم دارد.

وی افزود: برزیل تیم بزرگی است و قهرمانی های زیادی دارد و این موضوع شرایط را برای تیم ما سخت می کند. شاید روی کاغذ همه برزیل را برنده این دیدار بدانند ولی اینطور نیست. تیم ما اگر ایران همیشگی باشد می تواند برای برزیل دردسرساز شود. تیم ملی اگر بتواند مناطق ضعف خود را در بازی های گذشته را برطرف کند در دیدار پایاپای با برزیل، با توجه به میانگین سنی بالای آن تیم می تواند برزیل را اذیت کند.

کاپیتان پیشن تیم ملی تصریح کرد: دیدار مقابل برزیل فینال ما است اگر ببریم قهرمانیم و اگر ببازیم جام را از دست داده ایم. تیم ما اگر از لحاظ روحی و روانی دچار افت نشود می تواند بازی سختی را برای برزیل رقم بزند.

شمسایی در مورد اینکه گفته می شود برزیل تیم قدرتمند همیشگی نیست عنوان کرد: برزیل همیشه تیم قدرتمندی است، اسم این تیم بزرگ است ولی قرار نیست تیم های بزرگ همیشه پیروز باشند. برزیل در سه دیدار گذشته با هیچ تیم قدرتمندی بازی نکرده و تنها تیم نسبتاً خوبی که با این تیم روبه رو شده اوکراین بود که آن هم  توانست برزیل را به دردسر بیندازد. زدن 11 گل به استرالیا و 15 گل به موزامبیک کار بزرگی نیست، اگر این دو تیم در گروه ایران هم بودند ما با اختلاف عمده آنها را شکست می دادیم.

وی ادامه داد: برزیل 9 بازیکن بالای 30 سال دارد، این بازیکنان به لحاظ تجربه در اوج پختگی هستند ولی از لحاظ سرعت کند هستند. میانگین بالای سنی بازیکنان برزیل می تواند یک ضریب اطمینان برای بازیکنان ما باشد تا با قدرت دوندگی بالای خود بتوانند برزیل را به دردسر بیندازند. با توجه به این شرایط پیش بینی می کنم بازی نزدیکی باشد.

شمسایی با اشاره به اینکه بازیکنان تیم ملی باید دیدار های گذشته را فراموش کنند، خاطرنشان کرد: من در گذشته هم گفتم لیگی که 9 ماه تعطیل باشد بازیکنانش از شرایط مسابقه دور هستند ولی بازیکنان برزیل و سایر کشورها تا یک ماه قبل از جام جهانی در تیم های باشگاهی خود مشغول بازی بودند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تیم ایران می تواند در ضد حمله به برزیل ضربه بزند گفت: اعتقاد دارم این تیم بهترین بازیکنان تاریخ فوتسال ایران را دارد، کادر فنی بسیار خوبی هم دارد اما در دیدار های گذشته بدشانسی آورد. امیدوارم در دیدار مقابل برزیل فوتسال روی خوبش را به تیم ما نشان دهد و بازی خوبی انجام دهیم.

ترکیب برزیل مقابل اکوادر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات