طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثشناسایی رباینده دختر افغان در زندان

شناسایی رباینده دختر افغان در زندان

پسر شیطان صفت را شناسایی کنید / تصاویر شکار دختران دم بخت بِه بهانه ازدواج

متهم به آدم ربایی و تعرض به کودک افغان ماه ها پس از شکایت والدین این کودک در زندان شناسایی شد و مورد تحقیق قرار گرفت.

روزنامه شرق: متهم به آدم ربایی و تعرض به کودک افغان ماه ها پس از شکایت والدین این کودک در زندان شناسایی شد و مورد تحقیق قرار گرفت.

مردی افغان یک ماه قبل به همراه دخترش به پلیس مراجعه کرد و گفت: دخترم از سوی یکی از هم وطنانم مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: یک روز صبح بیدار شدم و دیدم دخترم در خانه نیست، درهای خانه قفل بود و معلوم بود او خودش از خانه خارج نشده و او را برده اند. من همه جا دنبال او بودم و شکایت هم مطرح کردم اما شب گذشته یکی از هم وطنانم به نام جمعه، دخترم را مقابل در خانه از ماشین بیرون پرت کرد و فهمیدم او دخترم را ربوده و مورد آزار قرار داده است.

مأموران از دختربچه تحقیق کردند. او گفت: یک هفته قبل نیمه شب در خانه خوابیده بودم که جمعه از بالای دیوار وارد خانه مان شد، اودست و پایم را بست و من را از خانه بیرون برد. پس به ویلایی خارج از شهر تهران برد و در آنجا چند بار من را مورد آزار و اذیت قرار داد. او یک هفته من را در آن خانه نگه داشت و وقتی بسیار گریه کردم و با خواهش و التماس از او خواستم من را به خانه برگرداند و قول دادم به کسی چیزی نمی گویم، دلش برایم سوخت و من را به خانه برگرداند. او قبل از اینکه کسی از در خانه بیرون بیاید، من را از داخل ماشین بیرون پرت کرد و رفت.

با توجه به این گفته ها، مأموران تحقیقات زیادی را برای پیداکردن جمعه شروع کردند اما به نتیجه نرسیدند تا اینکه چند روز قبل پدر دختربچه به مأموران خبر داد جمعه در زندان است. او گفت: من دنبال جمعه بودم و سعی می کردم او را پیدا کنم به همین خاطر هم میان هم وطنانم رفتم و از آنها پرس وجو کردم، پس از چند روز گشتن و جست وجوکردن یکی از آنها به من گفت جمعه به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شده است و در زندان قزل حصار به سر می برد. فکر می کنم او نام دروغینی به مأموران گفته است که شناسایی نشود.

با توجه به اینکه کارآگاهان تحقیقات خود را انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که جمعه در زندان است، پرونده برای تحقیق درباره آزار و اذیت دختربچه به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و مرد افغان به زودی برای تحقیق در این باره به دادگاه برده می شود.

40 سال زندان و تبعید، سرانجام جیب بری مادر و دخترانش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات