طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیشناسایی نقاط خطر آفرین در شهر رشت تصاویر

شناسایی نقاط خطر آفرین در شهر رشت تصاویر

اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده شهرضا از اعتیاد

شهردار رشت ازمحل های خطر آفرین در سطح شهر رشت خبر داد.


افتاح پل عابر پیاده, محل های خطر آفرین, دستور کار شهرداری, خطر آفرین, شهردار رشت

سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ، از محل افتتاح لحظاتی قبل گفت: ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به ملت ایران ، شهرداری با نگاه سلامت محوری ،توسعه شهری و تاکید بر استفاده شهروندان از حمل ونقل عمومی و همچنین برای تردد مردم برنامه ریزی خوبی در خیابان ها و معابر و حتی در محلات شهر در برنامه قرار دارد.

وی افزود:محل های خطر آفرین در سطح شهر رشتدر الویت احداث پل های عابر پیاده با سرمایه گذاری خصوصی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

ثابت قدم در ادامه افزود: این پل سومین پل در چند ماهه گذشته است که در سطح شهر رشت افتتاح میشه که در آینده نزدیک پل های هوایی به ترتیب الویت مکانیزه خواهد شد.

شهردار رشت با اشاره به شروع بازگشایی مدارس و دانشگاه و فرا رسیدن ماه مهر از خدمات ویژه شهرداری خبر داد که انشاالله اهمیت دادن به محیط زیست و همچنین معرفی مدارس سبز در روزهای آینده خبر داد.

پل عابر پیاده مکانیزه در کنار مزار شهدا در خیابان شهدا رشت نرسیده به جانبازان هم اکنون با حضور شهردار رشت و مسئولان افتتاح شد.اختصاص 30 درصد ظرفیت رشته دندانپزشکی کنکور امسال به بومی نقاط
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات