طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شهدا با خدا معامله کردند

شهدا با خدا معامله کردند

سلام خدا بر شهدا که زندگی و مرگشان مایه ی اعتلای جامعه اسلامی است

یادواره 46 شهید روستای کجان ،خاروان ، صالح آباد و شهدای مدافع حرم با اقشار متفاوت مردم برگزار شد .

یادواره شهدا, نائین اصفهان, روستای کجان, شهدا خدا معامله

یادواره شهدا, نائین اصفهان, روستای کجان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در این مراسم حجت الاسلام حسینی پناه مدرس حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس را ادامه راه و تداوم نقش شهدا عنوان نمود و گفت : دفاع مقدس یک جنگ معمولی نبود و ملت شهید پرور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از عزت و شرف این مرزو بوم همیشه آماده ایثارگری و جانفشانی هستند.
وی افزود : شهدای ما با غلبه بر هواههای نفسانی توانستن بر نفس خود قدم گذاشته و در دفاع از ارزش ها و آرمانهای انقلاب اسلامی قدم برداشتند.
حجت السلام حسینی پناه در پایان بیان داشت : شهدا توانستند قدم خود را در کوی حق تعالی بردارندو به مقام عند ربهم یرزقون نائل شوند .
شهدا با خدا معامله کردند
احمد سالک کاشانی از اعضای جبهه پایداری در این مراسم ضمن قدردانی از ایثارگری و جانفشانی شهدا در هفته دفاع مقدس گفت: افتخار می کنم که در جمع خانواده های شهدا و ویادواره ها حضور دارم .
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی هفته دفاع مقدس را هفته ایثار، ازخودگذشتگی ، آفریننده ارزش های انسانی و اسلامی و جمیع خصلت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس عنوان نمود و افزود : در کتاب آسمانی که برای ما برنامه زندگی بیان شده ، خداوند متعال می فرمایند مومنانی هستند که با خدا معامله می کنند و جان ومالشان که نعمت خداست راهبرد مهم به جریان می اندازند.
وی با اشاره به آیات نورانی سوره فتح به منعم بودن خدا بیان کرد و شهادت را بزرگترین نعمت خدا به مومنانی که در راهش جانفشانی می کنند بر شمرد.
حجت الاسلام سالک بیان داشت : شهدا راه رسیدن به مقام شهادت را در سبیل الله یعنی نبرد در راه خدا طی کردند و برسفره خدا ، سعادتمند و جاویدان شدند.
وی شهدا را چون قطره بارانی که برای رسیدن به اقیانوس تلاش می کشد بیان کرد و گفت : انسانی که با خدا معامله کرده است تلاش می کند به خدا برسد وقتی این میسر شد همیشه سعادتمند و جاویدان و زنده خواهد ماند و مرگی برای او تصور نمی شود .
نماینده اصفهان شهادت را بزرگترین افتخار جامعه بشریت نامید و از نعمت های بزرگ خدا دانست و بیان کرد :مقام شهادت نصیب کسانی می شود که با خدا معامله کرده باشند و باب شهادت هم بسته نیست.امروز شهدای حرم اهل بیت (ع) ما باب جدیدی را برای آزادی فلسطین، را گشوده اند.
گفتنیست در پایان مسئولین و مردم با ادای احترام در مزار شهدای کجان، با آرمان های والای شهدای گرانقدر، امام شهداء و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.

شهدا بهترین معامله کنندگان با خدا هستند | نماینده ولی فقیه در کردستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات