طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
در شهرضا نرخ بیکاری کمتر از شهرستان های اطراف است

در شهرضا نرخ بیکاری کمتر از شهرستان های اطراف است

کمترین و بیشترین نرخ بیکاری در تهران

فرماندار شهرضا گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان به واسطه وجود شهرک های صنعتی و کارگاه های تولیدی، کمتر از نقاط اطراف است.

در شهرضا, نرخ بیکاری, کمتر, شهرضا نرخ بیکاری کمتر شهرستان اطراف

در شهرضا, نرخ بیکاری, کمتر, سهرستانهای اطراف, شهرک صنعتی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محسن گلابی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: نباید تمامی معضلات اجتماعی را ناشی از بیکاری دانست، ناهنجاری های اجتماعی علل مختلفی دارد که بیکاری هم یکی از آنان است.


وی ادامه داد: نرخ بیکاری در شهرستان شهرضا به علت وجود شهرک های صنعتی و کارگاه های تولیدی کمتر از نقاط و شهرستانهای اطراف است.


رییس شورای اداری شهرستان شهرضا اضافه کرد: در ماه های اخیر برخی از کارگاه ها و کارخانجات جدید در شهرستان مجدداً فعالیت خود را شروع کرده اند و تعدادی از کارخانجات هم جدیداً تأسیس شده اند.


گلابی اذعان کرد: تمامی مراکز تولیدی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند نیازمند نیروی کار ماهر هستند اما نیروهای جویای کار شهرستان فاقد مهارتهای لازم برای اشتغال در این مراکز بوده و بیشتر به دنبال مشاغل اداری هستند.


وی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به حادثه اخیر واژگونی اتوبوس در محور شهرضا به اصفهان تصریح کرد: نباید همه علل وقوع حوادث را ناشی از اقدامات مسئولان دانست، در حوادث زیادی نظیر این حادثه، راننده به علت عدم مهارت جان خود و دیگران را به مخاطره می اندازد.


فرماندار شهرضا افزود: مسئولان شهرستان شهرضا با اعتبارات شهرستانی خدمات ملی ارایه می دهند که از جمله آنها می توان به شروع اصلاح ترافیکی و دوبانده کردن مسیر شهرضا به مبارکه، اشاره کرد.


همچنین ابراهیم آیین پرست، مسئول ستاد گروه 22 توپخانخه ارتش شهرضا نیز در این مراسم اظهار کرد: دوران دفاع مقدس یادآور دوران عزت و غرور ملت بزرگ ایران است، این دوران بخش مهمی از تاریخ ایران را نشان می دهد که ملت ایران در نبردی ناجوانمردانه و نابرابر، اجازه ندادند ذره ای از خاک میهن به بیگانه واگذار شود.


وی تصریح کرد: صدام حسین در حالی که در اوج آمادگی نظامی قرار داشت و از حمایت بزرگترین قدرتهای نظامی دنیا برخوردار بود، در سودای فتح سه روزه ایران، به خاک کشورمان یورش آورد اما بعد از گشذت مدت کوتاهی زمین گیر شد.

آذربایجان شرقی، کمترین نرخ بیکاری در کشور را دارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات