طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«یک شهروند کاملاً معمولی» در کانادا

«یک شهروند کاملاً معمولی» در کانادا

شهروند کانادایی که پرچم ایران را در استادیوم «ماراکانا» در دست داشت

«شهروند کاملاً معمولی» سومین فیلم بلند «مجید برزگر» به تهیه کنندگی مجید مدرسی و سعید آرمند در بخش مسابقه جشنواره کالگاری به نمایش در می آید.


کانادا, کالگاری

خبرگزاری ایلنا: «یک شهروند کاملاً معمولی» سومین فیلم بلند «مجید برزگر» به تهیه کنندگی مجید مدرسی و سعید آرمند در بخش مسابقه جشنواره کالگاری به نمایش در می آید.

این هجدهمین حضور بین المللی این فیلم است و نخستین نمایشش در بخش مسابقه پنجاه و یکمین دوره جشنواره معتبر شیکاگو بود.جشنواره کالگاری از جشنواره مهم کاناداست و از تاریخ 21 سپتامبر (اول مهر) تا 2 اکتبر  امسال برگزار می شود.

فیلم «یک شهروند کاملاً معمولی» که محصول مشترک سینمای ایران و جمهوری چک است تاکنون در چندین جشنواره بین المللی از جمله پنجاه و یکمین دوره جشنواره شیکاگو، پنجاه وششمین جشنواره فیلم «تسالونیکی» در کشور یونان، بیستمین جشنواره فیلم «کرالا» در هند  وجشنواره زردآلوی طلایی ارمنستان حضور داشته است و توانسته توجه منتقدان سینمایی را به خود جلب کند. سورن مناساکانیان، شادی کرم رودی و ناهید حدادی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

برزگر پیش از این با دو فیلم " فصل باران های موسمی" و " پرویز" در جشنواره های بین المللی بسیاری کمپانی کرده و جوایز متعددی را برای سینمای ایران به ارمغان آورده است.

پخش بین المللی این  فیلم همچون ساخته پیشین برزگر" پرویز" برعهده نسرین میرشب است.

جوجه تیغی ها در یک روز کاملا معمولی
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات