طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمسابقه اول در هر تورنمنتی سخت است | شهنازی

مسابقه اول در هر تورنمنتی سخت است | شهنازی

لحظات سخت سوریان پس از شکست در مسابقه المپیک فیلم

سرمربی تیم والیبال «ب» ایران گفت: دیدار نخست هر تورنمنتی سخت است اما ملی پوشان ایران موفق به شکست استرالیا شدند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی بعد از پیروزی 3 بر یک شاگردانش در اولین مسابقه جام کنفدراسیون آسیا گفت: مسابقه نخست هر تورنمنتی سخت است. تیم ایران هم در اولین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف استرالیا رفت که تیم جوانی بود.

وی تصریح کرد: استرالیا تیم خوبی است و آینده خوبی نیز برایش پیش بینی می کنم اما بازیکنان تیم ایران بهتر بازی کردند و برنده شدند.

سرمربی تیم والیبال «ب» ایران افزود: از اکثر بازیکنان در دیدار با استرالیا استفاده کردم تا ملی پوشان با شرایط سالن و این رقابت ها آشنا شوند. می دانیم که بازی های سختی در پیش داریم و باید آماده باشیم.

شهنازی در پاسخ به سوال خبرنگار کنفدارسیون والیبال آسیا مبنی بر اینکه آیا این تیم دوم ایران است؟ گفت: بله این تیم دوم ایران است و هیچ یک از بازیکنان ایران که در المپیک حضور داشتند، در این تیم بازی نمی کنند.

وی درباره مسابقه فردای ایران با تیم ژاپن گفت: تیم ژاپن ناشناخته است زیرا ترکیب جدیدی به این مسابقات فرستاده است. مسابقه این تیم برابر کره جنوبی را امروز نگاه خواهیم کرد تا شناخت بیشتری از این دو تیم به دست آوریم اما یقین دارم که مسابقه با ژاپن و کره جنوبی بسیار سخت خواهد بود.

سخت ترین مسابقه زندگی "محمدجعفر مرادی" دونده ماراتن المپیک2016 اینستاپست
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات