طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثشکایت عجیب داماد از خانواده عروس

شکایت عجیب داماد از خانواده عروس

فخرفروشی عجیب عروس و داماد لاهیجانی / تصویر

داماد جوان، وقتی بعد از پایان جشن پرحاشیه ازدواج شان به دنبال عروس رفت، درکمال ناباوری متوجه شد خانواده همسرش، عروس خانم را به زور با خود برده اند. بنابراین مردجوان با مراجعه به دادسرای جنایی تهران برای بازگرداندن همسرش به خانه درخواست کمک کرد.

روزنامه ایران: داماد جوان، وقتی بعد از پایان جشن پرحاشیه ازدواج شان به دنبال عروس رفت، درکمال ناباوری متوجه شد خانواده همسرش، عروس خانم را به زور با خود برده اند. بنابراین مردجوان با مراجعه به دادسرای جنایی تهران برای بازگرداندن همسرش به خانه درخواست کمک کرد.

شامگاه یکشنبه 28 شهریور، ماشین عروس مقابل تالار عروسی توقف کرد و دختر جوان به همراه آقای داماد از خودروی گل زده پایین آمده و وارد تالار شدند.اما از همان لحظه ورود، رفتارهای عجیب وحتی توهین آمیز خانواده عروس فضای سالن را پرتنش کرد.چراکه آنها از سالن و لباس عروس و داماد و غذا و... شکایت داشتند و آقای داماد که متوجه حالت نامناسب سالن شده بود، سعی کرد تا با سکوتش، از درگیری و بهم خوردن جشن عروسی پیشگیری کند.

 پس از صرف شام، میهمان ها تالار را ترک کرده و در این بین خانواده عروس به طرف آقای داماد آمدند. خانواده داماد که متوجه شرایط نامناسب شده بودند، سعی کردند از خروج پسرشان از سالن پیشگیری کنند.اما ناگهان صدای داد و فریاد عروس از بیرون تالار به گوش رسید که می گفت: «نمی خواهم بروم. دلم می خواهد با همسرم باشم».اما خانواده دختر جوان بدون توجه به خواسته هایش، او را سوار خودروی عروس کرده و او را با زور همراهشان بردند.

بعد از این واقعه عجیب، مرد جوان دیروزخود را به دادسرای جنایی تهران رساند و ضمن شکایت ازخانواده همسرش، به بازپرس مرشدلو، از شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران گفت: من و همسرم بنفشه که پرستارهستیم در بیمارستان باهم آشنا شدیم.مدتی پس نیز تصمیم به ازدواج گرفتیم. اما خانواده همسرم موافق این ازدواج نبودند. با این حال به خاطراین که همدیگر را دوست داریم 40 روز قبل پای سفره عقد نشستیم بعدهم با مهریه 50 سکه طلا او را به عقد خود درآوردم.

انتخاب سالن و زمان عروسی را هم طبق توافق به همسرم سپردم. حتی هزینه حلقه ها، لباس داماد و کارت عروسی را هم خودم پرداختم. ولی شب عروسی به محض اینکه وارد تالار شدیم، حرف های ریز و درشت خانواده عروس آغاز شد و در نهایت زمانی که میهمانی با تمام مشکلاتش تمام شد و میهمان ها رفتند، برادر همسرم در تالار فریاد زد و گفت: «من اجازه نمی دهم خواهرم را به خانه ات ببری.» پادرمیانی بزرگترها هم فایده ای نداشت. پس هم درغفلت من، همسرم را با زور سوار خودرو کرده و از آنجا رفتند.

 ازهمان شب بارها با همسرم تماس گرفتم اما تلفنش را پاسخ نمی دهد.هرچند می دانم او اسیر قضاوت های غلط خانواده اش شده و مرا همچنان عاشقانه دوست دارد. الآن هم از شما درخواست دارم همسرم را هرچه زودتربه خانه ام برگردانید. چرا که ما همدیگر را دوست داریم و نمی توانیم بدون هم زندگی کنیم.

راننده ایست قلبی کرد / مرگ تازه عروس داماد در اثر تصادف با کامیون
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات