طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیشکست فوتسال ایران مقابل برزیل در نیمه اول

شکست فوتسال ایران مقابل برزیل در نیمه اول

ایران یک - اسپانیا پنج / شکست سنگین فوتسال ایران مقابل نایب قهرمان دنیا

نیمه نخست دیدار تیم ملی فوتسال ایران و برزیل در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی به سود مدافع عنوان قهرمانی به اتمام رسید.


فوتسال ایران

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی کلمبیا از ساعت 2:00 بامداد امروز(پنج شنبه) در ورزشگاه کولیسئو با قضاوت چرنی از جمهوری چک به مصاف تیم ملی برزیل مدافع عنوان قهرمانی رفت و در پایان نیمه نخست با نتیجه دو بر یک شکست خورد.


در ترکیب اولیه تیم ملی ایران، علیرضا صمیمی، محمد کشاورز، اصغر حسن زاده، مهدی جاوید، احمد اسماعیل پور حضور داشتند. ترکیبی که تنها تفاوت آن با بازی های قبل، حضور کشاورز به جای فرهاد توکلی بود.


شاگردان ناظم الشریعه در این بازی ابتدا دفاع را در دستور کار خود قرار داده و اجازه خلق موقعیت به برزیل ندادند، اما در حالی که ایران چند حمله روی دروازه بهترین تیم دنیا تدارک دیده بود، گل اول برزیل در دقیقه 8 برخلاف جریان بازی روی ضربه کرنر و توسط فالکائو به ثمر رسید.


در ادامه بازهم در دقیقه 12 روی ضربه ایستگاهی و غفلت مدافعان ایران توسط فالکائو تیم ملی کشورمان شد. با دریافت این گل، حملات ایران شکل تازه ای گرفت و بالاخره حسین طیبی در دقیقه 14 روی کار تکنیکی و شوتی زیبا گل اول ایران را وارد دروازه تیاگو کرد. پس از این گل فرهاد توکلی فرصت استثنایی را در فاصله سه دقیقه تا پایان نیمه اول بدست آورد اما توپ را با فاصله اندک به بیرون فرستاد.  


چند ثانیه پس احمد اسماعیل پور شوتی زیبا روانه دروازه برزیل کرد اما بازهم تیاگو این توپ را به کرنر فرستاد. در دقیقه 18 ضد حمله ای توسط ملی پوشان ترتیب داده شد و جاوید در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفت اما این موقعیت هم با کم دقتی از دست رفت.

شکست بسکتبال با ویلچر ایران مقابل برزیل
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات