طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شکست ناپذیری ملت با روحیه خودباوری و اتکا به خدا

شکست ناپذیری ملت با روحیه خودباوری و اتکا به خدا

نابودگر در جدال تمام ایرانی باخت / شکست خدابخشی در یک چهارم نهایی

امام جمعه اراک گفت : ملتی که با روحیه خودباوری و اتکا به خدا قدم بردارد هیچگاه شکست نخواهد خورد.

نمازگزاران, دری, جمعه, شکست ناپذیری ملت روحیه خودباوری اتکا خدا

نمازگزاران, دری, جمعه, اراک
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جمع نمازگزاران جمعه اراک افزود : تا زمانی که رهبری هوشیار ، ملتی بصیر و نیروهای قدرتمند مسلح هستند نقشه های دشمن نقش برآب و جمهوری اسلامی ایران پیروز و سربلند خواهد بود.
خطیب جمعه اراک درادامه سالروز شکست حصر آبادان را از جمله کارهای بزرگ برشمرد و گفت : آزادسازی آبادان نمایانگر عزت ، شرف و شروع راه عملیات های عظیم دیگر بود که به آزاد سازی خرمشهر منتهی شد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن ، مردم را به همکاری با متولیان امر دعوت کرد وگفت : اگر آمارها به درستی ارائه و استفاده شود سرعت توسعه کشور هم بیشتر خواهد شد.
آیت الله دری همچنین با اشاره به در پیش بودن ایام محرم و صفر مردم را به حضور در دانشگاه بزرگ غیرت ، ایمان ، عزت و قرآن تشویق کرد و افزود : نباید در این ایام مسائل احساسی و خرافات مانع از دستیابی به گنجیه معرفت سید و سالار شهیدان شود.
وی از دستگاه های امنیتی و قضایی خواست از برگزاری مراسم منحرف وخرافی پیشگیری کند.
تبریک مجدد هفته ولایت و امام، روز آتش نشانی ، افتخارآفرنی کاروان پارالمپیک ، بازگشایی مدارس و روز خانواده و تکریم بازنشستگان از دیگر محورهای سخنان امام جمعه اراک بود.

شکست ناپذیری ایران در بن بست شن یانگ
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات