طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریاجرای نمایش های ویژه دفاع مقدس تئاتر شهر / صاحب خانه شدن عروسک ها

اجرای نمایش های ویژه دفاع مقدس تئاتر شهر / صاحب خانه شدن عروسک ها

ویژه برنامه های تئاتر شهر برای هفته دفاع مقدس

بالاخره توسط «خانه عروسک» به هنردوستان نمایش عروسکی تعلق گرفت اما گویا هنوز تا تبدیل شدن به خانه آرزوها فاصله زیادی دارد.

نمایش دفاع مقدسی, تئاتر شهر, سردار, صاحب خانه عروسک نمایش ویژه دفاع مقدس تئاتر شهر

نمایش دفاع مقدسی, تئاتر شهر, سردار, تئاتر در هفته, تئاتر عروسکی
به نقل از خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسته «تئاتر در هفته» از آخرین اخبار و اتفاقات حوزه تئاتر در هفته آخر شهریور ماه می گوید.

*سیزدهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز شامگاه دوشنبه با اجرای نمایش «سِرناد» به کارگردانی حمیدرضا احمدی کردستانی از سنندج در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شروع شد.

*چهار اثر نمایشی ویژه همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در تالارهای متفاوت مجموعه تئاترشهر با حضور هنرمندان صاحب نام و جوان تئاتر کشورمان روی صحنه می رود.

در تالار اصلی نمایش «سردار» به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی مرند و بازی هدایت هاشمی، نسیم ادبی، احمد کاوری، نداکوهی، سید علی صالحی، فریدون محرابی، حسین پاکدل، ناهید مسلمی، میرطاهر مظلومی از روز یکشنبه ۴ مهر ماه ساعت ۱۹:۳۰ میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود.

در تالار سایه نیز از ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۳۱ شهریور نمایش «کلارینت» نوشته سیروس همتی و کارگردانی فرید یوسف پور با بازی مجید آهنگران، فریبا خادمی، سجاد دیرمینا، لیلا بوشهری، مرتضی کاظمی، امیر حسین ناصر، ستایش محمدآبادی به صحنه می رود.

در پلاتو اجرا هم نمایش «فصل بهار نارنج» از روز سه شنبه ۶ مهر ماه ساعت ۱۸ روی صحنه خواهد رفت، در این اثر نمایشی که به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی غلامرضا عربی با حضور هشت بازیگر نابینا به صحنه خواهد رفت، ندا سلیمانی، علی بلبلی، مریم دیهیم بخت، حجت الله سنگانه، بابک محمدزاده، محسن رستمی، حمیدرضا کیانی خواه و شیما شوری به عنوان بازیگر حضور دارند.

در محوطه مجموعه تئاتر شهر نیز نمایش «سینا، سینا، دریا» به نویسندگی عباس عبدالله زاده و کارگردانی علیرضا مهران از یکشنبه ۴ مهر ماه میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

*اجرای اختتامیه پنجمین جشنواره «تئاتر شهر» به احسان کرمی واگذار و این مراسم ساعت ۱۷ در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

*اختتامیه اولین جشنواره پرده خوانی و نقالی غدیر با حضور هنرمندان پیشکسوت تئاتر، علی نصیریان و جمشید مشایخی 29 شهریور ماه برگزار شد.

* بالاخره توسط محمدباقر قالیباف شهردار تهران خانه عروسک به هنردوستان نمایش عروسکی تعلق گرفت اما گویا هنوز تا تبدیل شدن به خانه آرزوها فاصله زیادی دارد.

*نمایش «خواب زمستانی» به نویسندگی و کارگردانی لیلا عاج از یکشنبه چهارم مهر در سالن کوچک تالار مولوی روی صحنه می رود.

این نمایش، زندگی و مرگ چند زن را در کلان شهر تهران روایت می کند. خواب زمستانی، اثری دلهره آور است که نگاه متفاوتی به مرگ دارد. می توان به نوعی آن را در زمره آثار ژانر وحشت دانست.

عکس های برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در شهر شازند و آستانه علوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات