طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیعاشق گل زدن هستم | صادقی

عاشق گل زدن هستم | صادقی

عاشق منصوریان هستم | صادقی

مدافع پیکان اعتقاد دارد دو گل استقلال خوزستان در وضعیت صحیح به ثمر نرسید.

ورزش سه: امیرحسین صادقی گفت که عاشق گل زدن است و پیش از این یک بار دیگر هم تجربه گل زدن در دقایق پایانی را داشته است.

این بهترین بازی ما نبود


بازی با استقلال خوزستان بهترین بازی ما نبو و ما برابر استقلال، سپاهان و نفت تهران بسیار بهتر از این بازی کرده بودیم اما موقعیت های  ما گل نشد. ما در این بازی 3 گل زدیم و 3 موقعیت صددرصد گل را خراب کردیم اما خدا را شکر می کنم که توانستیم برنده شویم.

برابر قهرمان بازی می کردیم


فراموش نکنید که ما داشتیم جلوی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بازی می کردیم و این تیم به جز دو، سه بازیکن تغییر دیگری نسبت به فصل گذشته نداشت. با این حال ما 3، 4 روز روی این تیم آنالیز دقیقی کرده بودیم و به خوبی شرایط استقلال خوزستان را می شناختیم.

دو گل استقلال خوزستان


از نظر من استقلال خوزستان دو گلی به ثمر رساند که در شرایط صحیح نبود، در گل اول آنها بازیکن این تیم من را با دست و پا زد ولی هیچ کس این صحنه را ندید. گل دوم هم دروازه بان ما به زمین افتاده بود و فکر می کنم از نظر اخلاقی و جوانمردی بازیکنان استقلال خوزستان باید توپ را به بیرون می زدند. من خودم اگر بودم از نظر شأن و شخصیت در آن صحنه بازی را قطع می کردم.

برد برایم لذتبخش نبود


من فکر می کنم ما در تعطیلات لیگ باید روی تمرکز بازیکنانمان کار کنیم چون فکر می کنم بازیکنان ما در کارهای دفاعی تمرکز لازم را نداشتند. در کل وقتی اینطور گل می خوریم، این برد به من نمی چسبد و ما باید این مشکل تیم مان را برطرف کنیم.

عاشق گلزنی هستم


آنهایی که من را می شناسند می دانند که من عاشق گلزنی هستم و در هر فصل گل می زنم. معمولا در هر فصل 3، 4 گل می زنم و خدا را شکر در این فصل هم تا به اینجای کار 2 گل به ثمر رسانده ام که متاسفانه نخستین گلم نتوانست از شکست برابر تراکتورسازی پیشگیری کند اما گل دوم که به استقلال خوزستان بود یک گل 3 امتیازی بود که این خیلی لذتبخش است.

2 گل در دقایق پایانی


من در دوران فوتبالم 2 گل در دقایق پایانی زده ام که یکی از آنها در لیگ چهاردهم بود که با پیراهن استقلال در دقیقه 94 به تراکتورسازی زدم و این گل دومم بود. با این حال من در دقایق پایانی بازی سابقه پاس گل دادن دارم.

بامزه محمد رضا گلزار / تصویر زندگی عاشقانه حنیف عمران زاده با همسر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات