طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
به صدا درآمدن زنگ عاطفه ها در مدارس شهر اصفهان

به صدا درآمدن زنگ عاطفه ها در مدارس شهر اصفهان

به صدا درآمدن زنگ شکوفه ها در مهاباد

سرپرست معاونت توسعه مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: امسال در 260 مدرسه در شهر اصفهان زنگ جشن عاطفه ها برای جمع آوری کمک های دانش آموزان پیش بینی شده است.

درآمدن, مدارس اصفهان, به صدا, صدا درآمدن زنگ عاطفه مدارس شهر اصفهان

درآمدن, مدارس اصفهان, به صدا, زنگ عاطفه ها

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،عبدالرزاق میرزایی با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید تصریح کرد: زنگ عاطفه ها هرساله در تمام مدارس ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برنقل ازده و امسال نیز این برنامه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و کمیته امداد در سطح مدارس استان اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه امسال قصد داریم که جشن عاطفه ها را در مدارس پیش دبستانی و مهدهای کودک به مرحله اجرا درآوریم افزود: اجرای این طرح منوط به موافقت آموزش و پرورش است.

سرپرست معاونت توسعه مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد استان اصفهان تأکید کرد: امسال برای نخستین بار در زنگ جشن عاطفه ها دانش آموزان می توانند از طریق موبایل و سامانه #1*8877* کمک های نقدی خود را برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت ارسال کنند.

وی بیان داشت: زنگ جشن عاطفه ها با حضور مسئولان د ریک مدرسه به عنوان پایلوت، نواخته خواهد شد که در شهرستان اصفهان به جهت وسعت منطقه ای سه مدرسه برای این امر در نظر گرفته شده است.

میرزائی، ضمن ارائه نقل ازی از روند برگزاری زنگ عاطفه ها در سال قبل گفت: سال 94، تعداد 2 هزار و 336 مدرسه میزبان برگزاری این رویداد فرهنگی و اجتماعی بود.

وی اضافه کرد: سال قبل از محل کمک های دانش آموزان در مدارس بالغ بر 406 میلیون تومان جمع آوری شد و این مبالغ صرف کمک برای تحصیل دانش آموزان بی بضاعت شد.

سرپرست معاونت توسعه مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: امسال در 260 مدرسه در شهر اصفهان زنگ جشن عاطفه های برای جمع آوری کمک های دانش آموزان پیش بینی شده است.
چند نرخی بودن شهریه مدارس غیر دولتی اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات