طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرنامه 10 ساله برای بیس بال داریم | صفاییان

برنامه 10 ساله برای بیس بال داریم | صفاییان

فوت پسر بچه 13 ساله در داخل بالابر مغازه

دبیر انجمن بیس بال گفت:برنامه 10 ساله برای توسعه ورزش بیس بال داریم و هدفمان حضور در المپیک است.

دبیر انجمن بیس بال, رئیس فدراسیون جهانی, کلاس های آموزشی, صفاییانبرنامه ساله بیس بال

دبیر انجمن بیس بال, رئیس فدراسیون جهانی, کلاس های آموزشی, بیس بال

کیوان صفاییان در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان تصریح کرد:تیم اعزامی برای گذراندن دوره آموزشی بیس بال به ایتالیا سفرکردند که آموزش این افراد یک ماه طول می کشد.این افراد در رده سنی نوجوانان و جوانان است.و بعد از پایان یافتن دوره یک ماهه آغاز به فعالیت خواهند کرد.


وی افزود : افراد منتخب جزء برترین ها و استعدادهای بیس بال هستند که طی حضور در چند اردو معرفی شدند.


صفاییان ادامه داد: برای رشد بیس بال برنامه های متعددی داریم که با همکاری فدراسیون جهانی برگزار می کنیم. بیس بال جزء رشته های نوپا در ایران است هنوز به جایگاه واقعی اش نرسید. براین اساس بعد از حضور رئیس فدراسیون جهانی در ایران برنامه 10 ساله برای پیشرفت این ورزش در کشور در نظر گرفته شد.


دبیر انجمن بیس بال و سافت بال گفت: هدفمان حضور در المپیک است و براساس برنامه ریزی هایی که انجام شد .این امر در المپیک 2024 محقق می شود.


وی بیان کرد:همچنین دو مدرس خارجی آبان ماه به ایران سفر می کنند. به آموزش زیرساخت های بیس بال در مدارس می پردازند تا در مدارس ابتدایی آموزش را شروع کنند که برای این کار 12 مربی را از استان های متفاوت کشور انتخاب کردیم.این کلاس از 8 تا 12 آبان ماه برگزار می شود.کشف بال پرنده چند میلیون ساله دَر کهربا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات