طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیپاراگوئه از ما ترسیده است | صمیمی

پاراگوئه از ما ترسیده است | صمیمی

دیدار صمیمی دکتر ادیانی با قهرمان وزنه برداری دنیا و المپیک

دروازه بان تیم ملی فوتسال ایران گفت: امیدوارم برای اولین بار بتوانیم به فینال جام جهانی صعود کنیم.

ورزش سه: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا صمیمی بعد از پیروزی مقابل قهرمان 5 دوره دنیا اظهار داشت: با شکست برزیل، شگفتی ساز جام جهانی شدیم. از کادر فنی و بازیکنان تشکر می کنم که با تلاششان این موفقیت را کسب کردند.

وی ادامه داد: در مرحله گروهی نتیجه خوبی کسب نکردیم اما با همدلی ملی پوشان و کادر فنی، کار بزرگی کرده و برزیل را شکست دادیم.

صمیمی درباره بازی بعدی که مقابل پاراگوئه است، گفت: باید برابر این تیم موفق شویم و شایستگی خود را نشان دهیم. بازی برابر این تیم بسیار سخت است اما هیچ کاری نشدنی نیست. همانطور که تیم برزیل را شکست دادیم، بدون شک می توانیم با همت و همدلی برابر پاراگوئه نیز موفق شویم.

دروازه بان تیم ملی  فوتسال در پاسخ به این سوال که شما سوپر استار این بازی بودید، گفت: بچه ها همه کمک کردند تا من توپ ها را جمع کنم. با کمک بازیکنان بازی من هم به چشم آمد و توانستیم مزد ماه ها تلاش خود را بگیریم. در بازی اسپانیا آنطور که می خواستم نبودم و مقابل برزیل جبران کردم. امیدوارم بازی خوبی را مقابل تیم بزرگی چون پاراگوئه  ارائه دهیم.

صمیمی افزود: این تیم قوی است و ما آمده ایم که قدم بزرگی برداریم و حقمان این است که در بین چهار تیم نهایی در رقابت های جام جهانی باشیم. ترسی که در دل پاراگوئه به وجود آمده باعث خواهد شد تا بازی سختی را مقابل ما داشته باشد. از مسئولان می خواهیم که ما را حمایت کنند و مردم عزیز نیز ما را از دعای خیرشان محروم نکنند چون بازی سختی را برابر پاراگوئه داریم.

وی در پایان درباره فالکائو که آخرین بازی را انجام داد و فکر می کرد که با قهرمانی در جام جهانی، از دنیای فوتسال خداحافظی می کند، گفت: او یکی از بزرگترین بازیکن های حاضر در تاریخ فوتسال جهان است. ناراحتیم که با این خاطره بد از فوتسال خداحافظی کرد. او در بازی بزرگی حضور داشت و خداحافظی کرد، برزیل از تیمی چون ایران شکست خورده و امیدوارم برای نخستین بار در فینال جام جهانی حضور داشته باشیم. ما ماه ها تلاش کردیم تا به این مهم برسیم و با حضور در بین 4 تیم برتر دنیا به هدف خود خواهیم رسید.

کشته شدن 8 نظامی در انفجار بمب شورشیان پاراگوئه
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات