طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیضد و نقیض های تحویل مسکن مهر به مردم

ضد و نقیض های تحویل مسکن مهر به مردم

مزخرف خواندن مسکن مهرپاسخ مردم نیست

گرچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی همواره بر تحویل واحدهای مسکن مهر با امکانات زیربنایی و روبنایی تأکید کرده اند، طی ماه های اخیر برخی واحدهای تحویل شده به متقاضیان همچنان بدون امکانات بوده و عملاً قابل سکونت نیست.

شبکه فاضلاب, مسکن مهر پردیس, پروژه, ضد نقیض تحویل مسکن مهر مردم

شبکه فاضلاب, مسکن مهر پردیس, پروژه, مسکن مهر, وزیر راه, امکانات, افتتاح, زیربنایی, خدمات شهری

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از انتقاداتی که همواره دولت یازدهم به خصوص مسئولان وزارت راه و شهرسازی پیکان آن را به سمت دولت قبل نشانه رفته اند موضوع تحویل واحدهای مسکن بدون امکانات زیربنایی و روبنایی به مردم بوده است، این در حالی بود که به عنوان نمونه شماری از واحدهای افتتاح و تحویل شده مسکن مهر به مناسبت هفته دولت امسال از برخی امکانات روبنایی و زیربنایی محرومند، مسئله ای که با اعتراض متقاضیان مسکن مهر مواجه شده است.

در این حالت قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اولویت اصلی دولت در اجرای مسکن مهر را تأمین امکانات زیرساختی اعلام کرده است. مهرآبادی دراین باره اولویت نخست دولت و این وزارتخانه در اجرای پروژه های مسکن مهر را تأمین و توسعه امکانات زیرساختی و نیازهای زیربنایی عنوان کرد.

وی افزود: نبود شبکه فاضلاب، خدمات زیربنایی و توجه نکردن به موضوع بهسازی معابر، مشکلات اصلی پروژه های مسکن مهر کشور است.

در پردیس و پرند به عنوان دو شهری که سهم بالایی در جانمایی مسکن مهر داشته اند، چندی پیش تعدادی واحد افتتاح و تحویل متقاضیان شد، اما متقاضیان طی یک ماه اخیر گلایه های زیادی در خصوص نبود امکانات زیربنایی و روبنایی داشته و خواستار رسیدگی به آن از سوی مسئولان وزارت راه و شهرسازی شده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

وضعیت مسکن مهر از زبان مردم / فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات