طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ضرورت آموزش فرهنگ قرآنی به دانش آموزان

ضرورت آموزش فرهنگ قرآنی به دانش آموزان

ضرورت ایجاد شهر ک های آموزشی برای دانش آموزان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان گفت: برای اینکه تصوری که کودکان از قرآن دارند را بتوانیم تغذیه کنیم، باید الگوهای رفتاری درست و احترام به این کتاب مقدس را به آنها آموزش دهیم.

سلیمانی فرد, دانش آموز, قرآن کریم, ضرورت آموزش فرهنگ قرآنی دانش آموزان

سلیمانی فرد, دانش آموز, قرآن کریم, اداره اوقاف
حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد صبح امروز در آستانه برگزاری مسابقات قرآن کریم در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به چگونگی آموزش قرآن به کودکان و دانش آموزان اظهار کرد: باید فرهنگ قرآنی به خوبی به دانش آموزان آموزش داده شود.
وی با تأکید بر اینکه باید این تفکر را که قرآن کریم یک کتاب علمی و یا تاریخی است ، در ذهن دانش آموزان از بین ببریم ؛ افزود: دانش آموز باید بداند که قرآن کریم شامل مطالب و موضوعاتی است که در هر زمینه ای انسان ها به آن نیاز دارند.
سلیمانی فرد ادامه داد : باید از داستان های قرآنی که درباره پیامبران و مردم گذشته است، با توجه به روحیات کودکانه دانش آموزان و میزان درک و فهمشان ، برای معرفی قرآن کریم بهره گرفت و آنها را با آموزه های قرآنی بیشتر آشنا کرد.
وی با تأکید بر اینکه بیان داستان برای دانش آموزان مقطع ابتدایی بسیار لذت بخش است ، گفت: می توان بعضی از داستان های قرآنی را که متناسب با فهم و درک آن هاست، برای دانش آموزان بیان کرد، زیرا دانش آموزان علاقه بیشتری نسبت به شنیدن داستان نشان می دهند.

اعزام نفرات برتر مسابقات قرآنی فرهنگیان وَ دانش آموزان اردبیل بِه مسابقات کشوری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات