طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیضرورت تشکیل بانک نفت و انرژی برای ایجاد رونق اقتصادی

ضرورت تشکیل بانک نفت و انرژی برای ایجاد رونق اقتصادی

ضرورت اهتمام مسئولان برای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغالزایی در آذربایجان غربی

یک کارشناس اقتصادی گفت: برای ایجاد رونق در بازار و تحول در بخش های متفاوت اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی تشکیل بانک نفت و انرژی الزامیست.

بانک سرمایه گذاری, رونق اقتصادی, بانک نفت, ضرورت تشکیل بانک نفت انرژی ایجاد رونق اقتصادی

بانک سرمایه گذاری, رونق اقتصادی, بانک نفت, نظام بانکی, بانک انرژی
محمد کهندل کارشناس اقتصادی در مصاحبه با خبرنگار بورس, بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان, با بیان اینکه حمایت از جذب سرمایه گذاری در بخش نفت و انرژی از برنامه های دولت در جهت رونق اقتصادی است گفت: در شرایط پسابرجام و در فضایی که رونق اقتصادی در همه بخش های کشور یک ضرورت است تشکیل بانک نفت و انرژی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: تاسیس بانک تخصصی در حوزه انرژی با ساز و کاری مبتنی بر فعالیت اقتصادی در سرمایه گذاری های نفت، گاز و پتروشیمی می تواند به دولت در جهت رسیدن به هدف خود کمک کند.

کهندل در ادامه یادآور شد: با این حال در شرایط فعلی برای ایجاد رونق در بازار و تحول در بخش های متفاوت اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی تشکیل بانک نفت و انرژی الزامیست. درحال حاضر ساختار بانکی کشور نه در ارتباط با مصرف منابع مالی یک ساختار مناسب و بهینه ای دارند و نه در ارتباط با بانکداری اسلامی.

این کارشناس اقتصادی در پایان گفت: این موارد در ساختار نظام بانکی نیاز به بازنگری دارد از طرفی برای نوع تقاضای مالی در جامعه اقتصادی نیازمند تجدید ساختار هستیم تا متناسب با نیازهای اقتصادی تمهیداتی را فراهم کنیم.بانکداری بدون ربا زمینه ساز رونق اقتصادی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات