طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشی«کلین شیت» من به خاطر بازیکنان است | طالب لو

«کلین شیت» من به خاطر بازیکنان است | طالب لو

طالب لو با کلین شیت آغاز کرد

دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر من کلین شیت کردم به خاطر تلاش تمامی بازیکنان است و مطمئنا این موضوع در شخصیت تیمی ما تاثیر دارد.


وحید طالب لو

خبرگزاری فارس: وحید طالب لو در خصوص آخرین شرایط فولادخوزستان و بسته نگه داشتن دروازه این دو تیم در دو بازی گذشته و مسائل متفاوت صحبت هایی را انجام داده که در زیر می خوانیم.

ابتدا از شرایط فولاد و روند این تیم طی هفته های گذشته صحبت کن.

به اعتقاد من مجموعه باشگاه فولادخوزستان طی سال های گذشته از لحاظ زیرساختی برنامه هایی را آماده اجرا کردن داشت که البته امسال به علت شرایط اقتصادی بودجه این باشگاه کم شد. از طرفی باشگاه بازیکنان جوان را از تیم های پایه به تیم بزرگسالان منتقل کرد و بومی گرایی را در دستور کار قرار داد. شما دیدید که هم بازیکنان جوان خوزستانی در تیم ما حضور دارند و هم نعیم سعداوی و کادر فنی اش خوزستان هستند. فکر می کنم این تیم با توجه به اضافه شدن بازیکنان جوان نیاز دارد که به مرز پختگی برسد اما این علت نمی شود که بخواهیم از گرفتن امتیازات لازم صرف نظر کنیم.

 ظاهرا اتفاق تلخ پس از بازی با پدیده در عملکرد مقابل گسترش تاثیر داشت.

متاسفانه پس از بازی با پدیده اتفاقی افتاد که شیرینی آن مسابقه را تلخ کرد. جا دارد به خانواده سجاد خادمی نیای عزیز تسلیت بگویم و باز هم از آنها می خواهم ما را در غم شان شریک بدانند. وقتی به منزل پدری آن مرحوم رفتیم به آنها گفتم عزیز شما عزیز ما هم بوده است. تمام مجموعه فولاد از اتفاقی که برای سجاد جوان رخ داد ناراحت هستند و فکر می کنم برای بازیکنان و مربیان تیم ما خیلی مهم بود که مقابل گسترش فولاد به خاطر سجاد تلاش دوچندان کنند. ما دوست داشتیم دست پر از تبریز برگردیم و این نشاندهنده تعهدی بود که بازیکنان نسبت به آن هوادار جوان داشتند. من از بازیکنان فولاد تشکر می کنم که احساس مسئولیت کردند و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. از طرفی از مسئولین شهر اهواز، استانداری و شهرداری می خواهم که به فکر آن منطقه ای که برای سجاد حادثه رخ داده، باشم. آن منطقه نیاز به یک پل هوایی دارد که با یک بودجه کم و کمی همت می توان این مشکل را حل کرد. اتفاقا این درخواست خانواده آن مرحوم هم بود و در صورتی که من به اهواز برگردم سعی می کنم این مشکل را با مسئولان مربوطه در میان بگذاریم چون رفت و آمد در مقابل ورزشگاه با آن شرایط و بدون پل هوایی حادثه آفرین است.

 به نظر از هفته چهارم شرایط فولاد بهتر از هفته قبل شد.

شاید در ابتدا امتیازاتی را از دست داده ایم ولی هر چه گذشت شرایط تیمی مان تقریبا کامل تر شد. نقل و انتقالات هم پس از پایان هفته چهارم صورت گرفت و اتفاقا اردوی خوبی هم در کردان کرج داشتیم و اتفاقا خود من هم پس از هفته چهارم به تیم اضافه شدم. ما در 3 بازی 5 امتیاز گرفتیم و فکر می کنم حتی در 2 بازی داخل خانه می توانستیم برنده باشیم. مقابل سایپا 5-6 موقعیت صد در صد گل داشتیم و امیدوارم که با تلاش تمامی اعضای تیم فولاد خوزستان نتایج شایسته در شان نام این باشگاه و مردم خوزستان بگیریم.

خود تو هم در 2 بازی گلی دریافت نکردی و به قول فوتبالی ها کلین شیت کردی.

فکر می کنم در بازی های ابتدایی کمی فشار و بار روانی روی کل تیم ما وجود داشت. به طور مثال پس از گلی که مقابل پدیده به ثمر رساندیم بچه ها با استرس بازی می کردند و بار روانی کاملا روی تیم مشخص بود اما خدا را شکر هم کادر فنی و هم بزرگترهای تیم موفق شدند این بار روحی را پایین بیاورند. به هر حال تجربه چنین جاهایی به درد می خورد و به جز بازیکنان جوان ما چند بازیکن باتجربه هم داریم که هر کدام گوشه ای از کار را گرفته اند.کلین شیت برای یک گلر خیلی مهم است ولی به اعتقاد من خط دفاع و دیگر خطوط تیم باعث شدند که چنین اتفاقی بیفتد که جای تشکر دارد.فارغ از هر بحثی گل نخوردن یک دروازه بان خوب است و وقتی من گل نمی خورم یعنی ساختار دفاعی تیم خوب کار کرده و حداقلش این است که تیم بازنده نیست. از طرفی گل نخوردن یک دروازه بان باعث می شود تیم شخصیت پیدا کند چون همه در محافظت از دروازه تیم تلاش کردند.

به نظرت در مورد فولاد و تیم امسال فضای مثبت در خوزستان وجود دارد؟

من تازه به خوزستان آمده ام و عمده به حواشی آشنا نیستم. وقتی برای تیم هزینه شود توقع بالا می رود و بالعکس. ما باید واقع بین باشیم. فولاد در سال های اخیر تیمی پرمهره بود و در پایه ها بسیار موفق عمل می کرد. آنها در این سال ها بازیکنان خوبی را تولید کردند که تا به شرایط ایده آل می رسیدند جدا می شدند. ما هم باید نگاه مان به شکلی باشد که توقع مان عمده بالا نرود. این تیم توانایی زیادی دارد و به نظر من اگر در بین مدیران، هواداران و .... صبر و حوصله باشد می توانند تیم را به سمت موفقیت سوق دهد. من از هواداران تیم خواهش می کنم که در تمرینات هم حاضر باشند و نحوه تلاش بازیکنان را ببینند که این موضوع حتما در بازی ها می تواند کمک حال ما باشد.

ماجرای مطالباتت از استقلال به کجا رسید؟

در آخرین روزهای نقل و انتقالات شرایط خاصی برای من ایجاد شد که خودم معتقدم کلی ضرر کردم. متاسفانه زمان از من گرفته شد و همانطور که شاهد بودید 4-5 بازی ابتدای لیگ را از دست دادم. قبل از جدایی ام از استقلال با شهاب جهانیان صحبت کردم که او به من قول داد مطالباتم را پرداخت خواهند کرد. البته به من پیش از این قول های زیادی از سوی افراد متفاوت داده شده بود اما از آنجا که حرف جهانیان برایم محترم است پذیرفتم ولی متاسفانه تا امروز اتفاق نیفتاده و با وجود اینکه چندین بار هم پیگیری کردم هنوز آن نخستین فرصتی که آقای جهانیان گفته پیش نیامده و ظاهرا برای من وقت ندارند! شاید دوستان کارهای مهم تری دارند که به قول هایی که به من داده اند هنوز نرسیده اند. در چند وقت اخیر استقلال درگیر تغییرات مدیریتی بود و ابتدا گفتند آقای افتخاری هنوز در جایش ننشسته است.

سبعد گفتند او حق امضا ندارد و الآن هم که هنوز اتفاقی در مورد مطالبات من نیفتاده است. من فکر می کنم در این سال ها با کمترین مبلغ و کمترین دریافتی برای استقلال بازی کردم و الآن کمترین توقع این است که مطالبات من پرداخت شود. فکر می کنم بیشتر از این صحبت کردن در مورد این موضوع قشنگ نیست و من امیدوارم به بحث مطالبات من ورود شود تا بیش از این در موردش صحبت نکنم.

طالب لو بر سر دوراهـی منافع شخصی یا منافع باشگاهـی و هواداری
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات