طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاستقلال برد، اما هنوز ضعف دارد | طاهری

استقلال برد، اما هنوز ضعف دارد | طاهری

واکنش مهاجم استقلال به برد آبی ها

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال مقابل ذوب آهن به اولین برد خود دست یافت، اما هنوز ضعف های خودش را دارد.


استقلال خبرگزاری تسنیم: بیژن طاهری درباره پیروزی 2 بر یک استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان که اولین برد شاگردان منصوریان در فصل جاری بود، اظهار داشت: استقلال برد، اما هنوز ضعف های خودش را دارد. حسن استقلال در این دیدار حمله از دو جناح چپ و راست بود. در بازی های گذشته همه حملات استقلال از جناح راست طراحی می شد و حریفان دست خسرو حیدری و وریا غفوری را می خواندند، اما در این بازی یعقوب کریمی هم در حمله مثمرثمر بود.

وی در ادامه افزود: استقلال در فاز دفاعی ضعف هایی دارد که امیدوارم در تعطیلات این ضعف ها برطرف شده و شاهد استقلال سرحال در لیگ باشیم.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص اینکه شاگردان منصوریان فشار زیادی را برای رسیدن به پیروزی تحمل کردند، گفت: وقتی یک تیم بزرگ نتیجه نمی گیرد، وارد بحران می شود و سخت است که به شرایط عادی بازگردد. استقلال هواداران زیادی دارد و امیدوارم با بردی که مقابل ذوب آهن کسب کرد، بتواند با روحیه مضاعف به دیدارهای آینده فکر کند. این تیم مشکلاتی دارد که باید در تعطیلات روی آنها کار شود. یک نمونه به فاز دفاعی باز می گردد، جایی که در همین بازی با ذوب آهن تمام ضربات سر را بازیکنان حریف زدند.

طاهری در مورد عملکرد بختیار رحمانی نیز عنوان کرد: بختیار در تیم های کوچکی بازی نکرده و به همین خاطر توقعات از او در استقلال بالاست. او مانند برخی از بازیکنان اُفت کرده و به مشکل خورده است. بازیکنانی که سابقه زیادی در استقلال دارند، باید به این بازیکنان کمک کنند تا به شرایط خوب خود بازگردد.

اتفاق هفته،اولین برد استقلال / برانکو و شاگردانش برترین سرمربی و تیم هفته
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات