طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
طرح امیدان امروز، یاوران فردای نمازدر مهدیشهر اجرا می شود

طرح امیدان امروز، یاوران فردای نمازدر مهدیشهر اجرا می شود

طرح کمربند حفاظتی منابع طبیعی در شهرستان مهدیشهر اجرا شد

این طرح با موضوع ترویج نماز در مدارس ابتدایی این شهرستان طی سال تحصیلی۹۵- ۹۶ اجرا می شود.

طرح, امیدان امروز, یاوران فردای نماز, طرح امیدان امروز یاوران فردای نمازدر مهدیشهر اجرا

طرح, امیدان امروز, یاوران فردای نماز, اجرا می شود, مهدیشهر
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهدی شهر ، رئیس تبلیغات اسلامی مهدیشهر ضمن تشریح ابعاد طرح معنوی امیدان امروز یاوران فردای نماز در مهدیشهر، بیان داشت: این طرح به همت اداره تبلیغات اسلامی و با هدف ترویج فرهنگ نماز به این صورت برگزار می شود که معلمان دینی و قرآن و روحانیان در طول سال تحصیلی، آموزش نماز و صحیح خوانی را به صورت گفتمان در سطح مدارس مهدیشهر پیاده خواهند کرد.
حجت الاسلام مصطفی تقوی افزود: حضور روحانیان و مبلغان در کنار دانش آموزان می تواند در ایجاد علاقه دانش آموزان به مقوله نماز و فرایض دینی موثر باشد لذا در این طرح سعی شده تا از معلمان دانش آموزان و مبلغان اعزامی جوان بهره گیری شود.
وی درباره اهداف کلی اجرای طرح امیدان امروز، یاوران فردا، گفت: این طرح با هدف ترویج فرهنگ نماز، صحیح خوانی نماز، آشنایی دانش آموزان با برکات این فریضه در زندگی فردی و اجتماعی، نماز جماعت، نماز جمعه، اهداف کلی عبادت و رابطه بین عبد و خدای متعال برگزار خواهد شد.
رئیس تبلیغات اسلامی مهدیشهر با بیان اینکه این طرح با همکاری آموزش و پرورش شهرستان در سطح مدارس ابتدایی برگزار خواهد شد، گفت: گفتمان های دینی در قالب این طرح با موضوع دعوت به نماز در طول سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در سطح مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه مهدیشهر اجرا می شود.

شروع طرح یاوران ولایت در رودبار
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات