طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیطرح ملی مبارزه با قاچاق لوازم خانگی، آرایشی و پزشکی شروع شد

طرح ملی مبارزه با قاچاق لوازم خانگی، آرایشی و پزشکی شروع شد

شروع اجرای طرح مبارزه با کالای خانگی قاچاق

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی با اعلام شروع طرح کشوری مبارزه با قاچاق در سطح عرضه با اولویت لوازم خانگی، هدف این طرح را حمایت از تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا بیان کرد.

گشت مشترک تعزیرات, سازمان تعزیرات حکومتی, مبارزه با قاچاق, طرح ملی مبارزه قاچاق لوازم خانگی آرایشی پزشکی آغاز

گشت مشترک تعزیرات, سازمان تعزیرات حکومتی, مبارزه با قاچاق, لوازم خانگی
به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، محمدحسن سرابیان با اعلام این خبر گفت: با صدور بخشنامه «طرح کشوری برخورد با قاچاق در سطح عرضه» به ویژه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی از سوی رئیس محترم سازمان تعزیرات حکومتی، هماهنگی های لازم با ادارات کل سازمان در سراسر کشور به عمل آمده است.

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی افزود: این طرح با هماهنگی دستگاه های نظارتی همچون اتاق اصناف ایران، گمرک، نیروی انتظامی، سازمان های صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه های علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه از امروز یکم مهرماه در سراسر کشور اجرایی می شود.

وی افزود: در جلسه هماهنگی‎ که با حضور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس اتاق اصناف و نمایندگان سایر دستگاه ها برگزار شد؛ مقرر شد مرحله اول این طرح با محوریت اتاق اصناف در بازه زمانی یک ماهه و با هدف جلوگیری و آموزش اصناف انجام شود.

سرابیان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان در مرحله دوم این طرح، اظهار داشت: مرحله نخست این طرح فرصتی برای صاحبان واحدهای صنفی است تا ضمن آگاهی از قوانین و مقررات نسبت به عرضه نکردن این کالاهای قاچاق اقدام کنند، تقاضا داریم کسبه شریف و اصناف محترم همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند، اما با شروع دومین بخش طرح، سازمان تعزیرات حکومتی به صورت قاطع، جدی و برابر قانون با متخلفان برخورد می کند.

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی در پایان گفت: هدف از اجرای طرح پرونده سازی نبوده و امیدواریم پرونده ای تشکیل نشود، اما حتما با متخلفان برخورد می کنیم و در حین اجرای طرح مراقب حفظ حرمت کسبه قانونمند هم هستیم.

اجرای طرح جمع آوری لوازم خانگی قاچاق کمتر از 20 روز دیگر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات