طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق از مهرماه

اجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق از مهرماه

اجرای طرح ملی مبارزه با قاچاق کالا از اول مهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: طرح ملی مقابله با کالای قاچاق از ابتدای مهرماه در سیستان و بلوچستان شروع می شود.

قاچاق کالا, تعزیرات, زاهدان, طرح ملی مقابله کالای قاچاق مهرماه

قاچاق کالا, تعزیرات, زاهدان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان؛ سید مرتضی مدنی فدکی در شورای مبارزه با قاچاق کالای استان اظهار داشت: هدف از اجرای طرح نا امن نمودن تمام استان برای قاچاقچیان خصوصاً دانه درشت ها می باشد و باید به سمت حمایت از تولید داخلی برویم و کارخانجات تولیدی در استان احیاء شوند.


وی بیان کرد: نهاد های تبلیغی نقش مهمی در به تحقق نشاندن فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص پدیده شوم قاچاق دارند زیرا برخورد و مقابله همیشه جوابگو نبوده و نخواهد بود و هزینه زیادی را نیز در بر دارد اما با فرهنگ سازی و اقدامات پیشگیرانه می توان به نتایج بهتری دست یافت

مدنی فدکی، یکی از مصادیق شکل گیری اقتصاد مقاومتی را مبارزه قاچاق کالا و ارز دانست و در اینخصوص گفت: در حوزه تبلیغ و اطلاع رسانی فعالیت کم رنگ بوده و نتواسته ایم آنچنان که باید زمینه مصرف کالای داخلی را فراهم کنیم و باید توجه شود که طبق فرمایش مقام معظم رهبری تبلیغات نیز همه جانبه ، مناسب و هوشمندانه باشد.


وی افزود: وقتی دشمن نتوانست در پس نظامی و فرهنگی نفوذ کند از طریق حوزه اقتصادی اقدام به ورود همه جانبه کرده و استان ما استانی مرزی است و محل ورود و خروج کالای قاچاق می باشد و وظیفه ای که بر دوشمان است سخت است و باید با تمام توان به مقابله بپردازیم.


مدنی فدکی، عمق فاجعه را بیش از ضربه به اقتصاد بر شمرد و اظهار کرد : نیروی انسانی ما در حال آسیب دیدن است و گسترش قاچاق به شکلی بوده است که کارمندان برخی ادارات و نهادها خود قاچاق انجام می دهند.


طرح ملی مبارزه با قاچاق کالا اجرا می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات