طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرخی ها فقط بدنبال منافع شخصی و ضربه زدن به کشتی هستند / طلایی بهترین انتخاب بود

برخی ها فقط بدنبال منافع شخصی و ضربه زدن به کشتی هستند / طلایی بهترین انتخاب بود

حالا فقط بِه طلایی شدن دَر ریو فکر می کنم | کیانوش رستمی

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت:با بررسی تمامی جوانب امر می توان گفت انتخاب محمد طلایی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بهترین تصمیم ممکن بوده است.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه, محمد حسین محبی, کشتی آزاد, طلایی بهترین بودبرخی فقط بدنبال منافع شخصی ضربه زدن کشتی

رئیس هیات کشتی کرمانشاه, محمد حسین محبی, کشتی آزاد, شورای فنی

محمد حسین محبی در مصاحبه با خبرنگارکشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به انتخاب محمد طلایی برای هدایت تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: خادم باید به کار خود بعنوان سرمربی ادامه می داد اما عضویت در هیأت رئیسه مانع این امر شد. طلایی انسان با اخلاقی است و چه در زمانی که کشتی می گرفت و الآن که در کسوت مربیگری کار می کند همواره اخلاق را مدنظر کار خود قرار داده است.

وی در ادامه افزود: طلایی با رای قاطع اعضای شورا انتخاب شد و حتما برای مسولیتش اختیار تام دارد اما وی همواره از نظر بزرگان استفاده می کند که این نقطه قوت اوست.

محبی تصریح کرد: با توجه به شناختی که از طلایی دارم قطعا کارایی لازم را خواهد داشت و وی تفکرات و ایده هایش را شخصاً پیاده می کند و شورای فنی نیز ضمن حمایت از طلایی به او کمک خواهد کرد.

دارنده مدال نقره دنیا گفت: با حضور مجید ترکان به عنوان مدیر تیم های ملی تیم های پایه که برای هر رشته ای بسیار حائز اهمیت است قدرتمند تر می شود و حرکت رو به رشد خود را ادامه و ضعف ها برطرف خواهد شد.

محبی همچنین با اشاره به تغییر و تحولات در تیم ملی کشتی فرنگی افزود: باید به اشکانی فرصت داد و امیدوارم روند روبه رشد کشتی با حضور خادم ادامه یابد.
وی در خصوص اینکه آیا رسول خادم تصمیماتش را به اعضای شورا تحمیل می کند گفت:هرگز این موضوع را قبول ندارم،در گذشته نمی دانم چه اتفاقاتی رخ می داد اما من بعنوان عضو جدید شورای فنی باید عرض کنم در نشستی که داشتیم درباره همه چیز بحث و تبادل نظر شد و هر کسی ایده های خودش را گفت و در نهایت هم با رأی گیری از همه به نتیجه رسیدیم.
رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد:متأسفانه علی رغم تمام موفقیت هایی که کشتی در چند سال اخیر داشته برخی از دوستان چشم خود به روی اتفاقات خوب بسته اند و با هدف منافع شخصی نه تنها دوست ندارند کشتی موفق شود بلکه بدنبال ضربه زدن به ورزش اول کشورهم هستند که به آنها می گویم زمان ثابت خواهد کرد که تصمیمات فدراسیون درست بوده یا خیر در نتیجه بهتر است به جای تشویش اذهان عمومی اجازه دهند مسئولین امر در آرامش برای ادامه روند رو به رشد کشتی در همه ابعاد کار خود را انجام دهند.

محمد طلایی سرمربی کشتی آزاد شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات