طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبا پا به سن گذاشته ها نمی توانیم موفق شویم | طلایی

با پا به سن گذاشته ها نمی توانیم موفق شویم | طلایی

مجید فرزین امید طلایی ایران در پاراالمپیک ریو 2016 فیلم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با تاکید بر اینکه ادامه جوانگرایی در کشتی آزاد را در دستور کار خود قرار خواهد داد گفت: از همه بزرگان کشتی و کارشناسان می خواهم در این راه من را کمک کنند.

خبرگزاری ایسنا: محمد طلایی درباره به دست گرفتن هدایت تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران، اظهار کرد: از اعتماد بزرگان کشتی به بنده صمیمانه قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم لیاقت این اعتماد را داشته باشم و به خوبی جواب آن را بدهم. از همه تقاضا دارم دعایمان کنند تا بتوانیم از  عهده این وظیفه خطیر به خوبی بر بیایم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران، درباره مشخص شدن دستیارانش، نیز خاطر نشان کرد: قرار است بعد از بحث و بررسی و جلساتی که خواهیم داشت، هفته آینده اعضای کادرفنی تیم ملی را مشخص کنیم. فعلا تا این لحظه حضور هیچ گزینه ای در کادرفنی تیم ملی مشخص نشده است و بعد از بررسی دقیق این موضوع اعلام خواهد شد.

وی درباره برنامه های خود در تیم ملی و این که آیا با توجه به تاکید شورای فنی به دنبال جوانگرایی در ترکیب تیم ملی است یا خیر، گفت : ۱۰۰ درصد جوانگرایی در تیم ملی اولویت ما است و این راه را ادامه خواهیم داد چرا که اگر می خواهیم برای  المپیک بعدی به موفقیت برسیم، باید از هم اینک به جوانان مستعد میدان بدهیم تا در طول سه سال آینده با حضور در مسابقات متفاوت آبدیده شوند تا برای حضور در  المپیک ۲۰۲۰ از تجربه کافی برخوردار باشند.

طلایی افزود: نمی توانیم با کشتی گیران پا به سن گذاشته در  المپیک بعدی نتایج خوبی بگیریم. البته خوشبختانه در تیم ملی نفرات جوان بسیار خوبی حضور دارند و ان شاء الله با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم نیروهای مستعد و جوان را به تیم ملی تزریق کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان درباره آخرین حالت رضا یزدانی، کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد، خاطر نشان کرد: یزدانی ابتدا باید جراحی روی پای مصدوم خود انجام دهد و بعد از آن  با نظر پزشکان وضعیتش مشخص شود  که آیا می تواند به حضور در کشتی ادامه دهد و یا خیر؟

وی درباره برخی انتقادهای غیر منصفانه بعد از انتصابش به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، گفت : معتقدم اگر انتقادی نباشد پیشرفتی هم حاصل نمی شود. ما برای خدمت به کشتی به تیم ملی آمده ایم و حتما به کمک بزرگان و اهالی کشتی احتیاج داریم. امیدوارم بتوانم با استفاده از نظرات  منصفانه بهترین عملکرد را داشته باشم. درباره انتقادهای غیر منصفانه هم نظر خاصی ندارم.

طلایی در ادامه گفت وگو با ایسنا، با قدردانی از غلام محمدی یکی دیگر از گزینه های سرمربیگری تیم ملی، گفت : جا دارد از  غلامرضا محمدی که دوست و پیشکسوت ماست قدردانی کنم. این تصمیمی است که بزرگان کشتی گرفته اند و من همیشه به محمدی مانند یک برادر بزرگتر احترام خاصی قائل هستم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در پایان با بیان این که هدفش سربلندی هر چه بیشتر کشتی ایران در دنیا است، خاطر نشان کرد: تمام سعی خود را می کنم تا با استفاده از نیروهای جوان و البته امتحان بعد داده بتوانند ترکیب خوبی را عازم مسابقات متفاوت کنم. در این راه به کمک همه علاقمندان به کشتی نیاز دارم و امیدوارم که مردم من را از دعای خیر خود محروم نکنند.

پایه حکومت وحدت ملی براختلافات گذاشته شده است
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات