طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریطناز طباطبایی در «اروند»

طناز طباطبایی در «اروند»

حضور نگار جواهریان, مهناز افشار و طناز طباطبایی در یک فیلم

فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی که نخستین فیلم سینمای ایران درباره 175 شهید غواص است همزمان با هفته دفاع مقدس اکران عمومی می شود.

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی که نخستین فیلم سینمای ایران درباره 175 شهید غواص است همزمان با هفته دفاع مقدس اکران عمومی می شود.

 پیگیری های فراوان تیم تولید «اروند» برای اکران در هفته دفاع مقدس به نتیجه رسید. بالاخره شورای صنفی نمایش و پخش کننده فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان با جا به جا شدن زمان اکران دو فیلم «نیمه شب...» و «اروند» موافقت کردند و به علت موضوع دفاع مقدسی «اروند» این فیلم همزمان با هفته دفاع مقدس از چهارشنبه 31 شهریور ماه اکران می شود.

, , , طناز طباطبایی اروند


طناز طباطبایی و پانته آ پناهی ها

مهدی داوری تهیه کننده این فیلم درباره اکران قریب الوقوع «اروند» گفت: «به نظرم با اینکه از نظر اطلاع رسانی و تبلیغات فرصت چندانی نداریم، اما بهترین زمان اکران فیلم هفته دفاع مقدس بود و از این بابت رضایت دارم.» داوری معتقد است با توجه به موفقیت فیلم در جشنواره جهانی فجر و دیدگاه های مثبت منتقدان می توان به اکران موفق فیلم امید داشت.

به گفته این تهیه کننده که برای نخستین بار فیلمی در زمینه دفاع مقدس تهیه کرده است شعار فیلم اروند «175 غواص شهید، شما را فراموش نکرده ایم» است و امیدوار است مردمی که در استقبال از پیکر این شهدا در سال گذشته سنگ تمام گذاشتند با رضایت کامل از دیدن فیلم «اروند» خودشان هم سهم زیاد ای در زمینه تبلیغ و حمایت از فیلم در طول اکران داشته باشند.

«اروند» داستان یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس را روایت می کند که بیست و هفت سال بعد از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می گذراند و ناگهان در همراهی با یک گروه تفحص اتفاقات تازه ای در جریان سیال ذهنش وارد می شود.

, , , طناز طباطبایی اروند


مهرداد صدیقیان

«اروند» سومین تجربه سینمایی پوریا آذربایجانی است که توانست در دومین دوره برگزاری مستقل جشنواره جهانی فجر جایزه ویژه هیات داوران را به خود اختصاص دهد.

«نیمروز فیلم» پخش این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.

سعیدآقاخانی، طنازطباطبایی، پانته آ پناهی ها، مهردادصدیقیان، امیدروحانی، حسین سلیمانی، کاظم سیاحی، امیرحسین قدسی، علی شادمان، مالک سراج، سینا کرمی، یحیی توسلی و بازیگران خردسال سپهراد فرزامی و ستایش مرادی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

ورود پیکر مطهر 66 شهید دفاع مقدس از اروند فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات