طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمحکوم به این پیروزی بودیم | عالیشاه

محکوم به این پیروزی بودیم | عالیشاه

پیروزی استقلال خوزستان مقابل نفت گچساران

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به ۲ تساوی قبلی، محکوم به پیروزی در این بازی بودیم.

خبرگزاری تسنیم: امید عالیشاه پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از قبل هم گفته بودم که ما محکوم به گرفتن 3 امتیاز این بازی هستیم. 2 بازی پیاپی را مساوی کرده بودیم و امروز باید در اصفهان پیروز می شدیم.


وی ادامه داد: تیم ویسی و سپاهان جزو تیم های فوتبال بلد ایران است به همین علت کار ما راحت تر بود. می دانستم که تیم ویسی بازی را نمی بندد و واقعا فوتبال بازی می کند. به همین علت خوشبختانه توانستیم به پیروزی خوبی دست پیدا کنیم.


هافبک پرسپولیس اظهار داشت: دست تمام هواداران را می بوسم و معتقدم فوتبال بدون آنها چیزی ندارد. خوشبختانه این 3 امتیاز به دست آوردیم و هواداران ما خوشحال شدند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. این پیروزی ها وقتی شیرین است که روند آن ادامه دار باشد. 


عالیشاه در مورد داوری گفت: داوری خوب بود و مشکل خاصی نداشت و همانطور که گفتم امروز همه چیز خوب بود. بازیکنان ما موقعیت های خوبی داشتند و با دقت به گل رسیدند.


وی در مورد اینکه آیا پس از درخشش در این بازی فکر می کنیم به تیم ملی دعوت خواهی شد یا نه، گفت: من همه مثل تمام بازیکنان دوست دارم پیراهن تیم ملی را بپوشم و امیدوارم این اتفاق برایم بیفتد. تلاشم را می کنم و مطمئنم به نتیجه خواهیم رسید.


هافبک پرسپولیس در مورد اینکه چرا در مورد استقلال پرسپولیس اینگونه به گل نرسید گفت: در هر حال در بازی با استقلال موقعیت های خوبی داشتیم اما همان طور که اشاره کردیم وقتی به گل می رسیم که ضربات آخر را به دقت بزنیم.


عالیشاه در مورد وقفه افتادن در مسابقات لیگ گفت: حتما اگر مسابقات پشت سر هم باشد بهتر است اما به هر صورت تیم ملی برای همه ما مهم است و باید تعامل خوبی داشته باشیم. در این مورد امیدوارم باشگاه ها، فدراسیون و تیم ملی با هماهنگی برخورد کنند.

پیروزی بزرگ بشار اسد با تسلیم شدن مخالفان در منطقه داریا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات