طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثزودتر اعدامم کنید | عامل جنایت

زودتر اعدامم کنید | عامل جنایت

زودتر اعدامم کنید | عامل قتل فجیع سپهر کوچولو

پسرجوانی که در جنایتی هولناک مادر و خواهرش را کشته است صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری به خاطر گذشت اعضای خانواده از قصاص درباره قتل خواهرش نجات یافت اما خاله ها و دایی هایش به خاطر قتل مادر خانواده حاضر به گذشت نشدند و همچنان به قصاص این جوان پافشاری کرده اند.

روزنامه ایران:  پسرجوانی که در جنایتی هولناک مادر و خواهرش را کشته است صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری به خاطر گذشت اعضای خانواده از قصاص درباره قتل خواهرش نجات یافت اما خاله ها و دایی هایش به خاطر قتل مادر خانواده حاضر به گذشت نشدند و همچنان به قصاص این جوان پافشاری کرده اند.

این در حالی است که عامل جنایت در آخرین دفاع به قضات دادگاه گفت: من بی صبرانه در انتظار اجرای حکم اعدام هستم چرا که یک لحظه عصبانیت باعث تباهی زندگی مادر، خواهر و تمام خانواده ام شده است.به نقل از خبرنگار حوادث «ایران»، ظهر بیست و دوم تیر سال 83 پسرجوان که خدمت سربازی اش را می گذراند برای استراحت یکی دو روزه به خانه برگشته بود.

 او در خواب بود که ناگهان با شنیدن سر و صدای بلند درگیری مادر و خواهر 14 ساله اش از جایش پرید و در حالی که سعی داشت به درگیری بین آن دو پایان دهد خود نیز عصبانی شد و در واکنشی عجیب ابتدا مادرش –زهرا- را با یک لنگه جوراب خفه کرد و زمانی که داشت جسد را جابه جا می کرد متوجه شد که خواهرش مریم از پشت پنجره نظاره گر او است. مریم که از دیدن صحنه قتل مادرش شوکه شده بود به سرزنش حمیدرضا «برادرش» پرداخت و جوان خشمگین او را هم با روسری خفه کرد. عامل قتل بعد از این جنایت ها اجساد مادر و خواهرش را به داخل حمام کشاند و بعد از ریختن بنزین روی آنها کبریت را روشن کرد اما ناگهان انفجاری رخ داد و همسایه ها با شنیدن صدای مهیبی سراسیمه به خانه آنها دویدند و بعد از دیدن صحنه جنایت با کلانتری 11 پاکدشت تماس گرفتند.

سبعد حمیدرضا با دستور بازپرس کشیک ویژه قتل برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد و در همان اولین مراحل بازجویی به جنایت هولناکش اعتراف کرد.این جوان بعد ازچند مرحله رسیدگی به پرونده اتهامی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به جرم قتل مادر و خواهرش به 2 بار قصاص محکوم شد و قضات دادگاه همچنین از جنبه عمومی جرم نیز او را به علت اخلال در نظم و امنیت عمومی به 10 سال حبس محکوم کردند.

 بعد از صدور این رأی 20 روز قبل اولیای دم دختر نوجوان (پدر و خواهر بزرگ تر این جوان) از حق قصاص خود در رابطه با قتل مریم گذشتند و حمیدرضا الآن در انتظار اجرای حکم قصاص در رابطه با قتل مادرش است. چرا که دایی و خاله هایش به عنوان اولیای دم مادر خانواده حاضر به گذشت نشدند و خواستار قصاص قاتل جوان هستند. عامل این جنایت نیز گفت: در این مدت که در زندان بوده ام مشغول کار در زمینه صنایع دستی هستم و از شدت عذاب وجدان شرایط وخیمی دارم به همین خاطر بی صبرانه در انتظار اجرای حکم اعدامم هستم.

 من نباید مادر و خواهر کوچکم را می کشتم، آنها قربانی خشونت و یک لحظه عصبانیت من شده اند.من از همان ابتدا تقاضای اجرای حکم اعدام درباره خودم را کرده ام و از قضات تقاضا دارم دستور اجرای حکم اعدام مرا هر چه زودتر صادر کنند. در این مدت هم که زندانی بوده ام یک نفر هم به ملاقات من نیامده است.

مرد جنایتکار بازداشت شد / فروشنده مواد عامل اسید پاشی در شاهرود بود
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات